Спортивний паркет

спортивний паркет ціна

Для спортивних залів потрібне спеціальне підлогове покриття, що витримує екстремальні навантаження, і при цьому досить пластичні, що дозволять мінімізувати ризик отримання травм. Дерев'яні підлоги - кращий варіант за багатьма показниками. Натуральний паркет стане надійним покриттям підлоги для танцювальних класів і залів для багатьох видів спорту, таких як волейбол, баскетбол, гандбол, сквош і ін.

 

Паркетна дошка для спортивного залу

 

Спортивний паркет - категорія підлогових покриттів, які рекомендується купити для приміщень масового використання, в яких передбачається екстремальне навантаження на підлогу, а також є високі вимоги до амортизаційних властивостей підлоги. Спортивний паркет виробляється в заводських умовах з міцних сортів деревини, таких як дуб або ясен, покритих особливо зносостійким лаком, що забезпечує максимальний термін експлуатації підлоги.

 

Структура спортивного паркету

спортивний паркет ціна

Спортивний паркет відрізняється від традиційного масиву своєю тришаровою структурою і особливим способом укладання. Пиріг спортивного покриття складається з п'яти шарів:

 1.     Верхній шар - дошка з деревини цінних порід дерев. Даний шар виконує декоративну функцію;
 2.     Другий шар - фанера або OSB товщиною не менше 10мм;
 3.     Третій шар - лаги, укладені на основу в перехресному напрямку для створення повітряної подушки спортивного паркету. Даний шар обов'язковий для забезпечення необхідної пластичності підлоги;
 4.     Четвертий шар - амортизаційна «подушка» у вигляді пружних гумових прокладок. Запобігає появі тріщин внаслідок прогинів і підвищеного навантаження на підлогу;
 5.     Нижній шар - підкладка з гідроізоляційними властивостями.

Складна структура підлогового покриття для спортивних залів дозволяє займатися спортом, грати з м'ячем, танцювати без травм і шкоди для підлоги.

 

Ключові переваги підлогових покриттів для залу

спортивний паркет для залів ціна Київ

Підлога для залу з натурального дерева - неймовірно міцна та довговічна. Однак це не єдині переваги спортивного паркету.

Головні переваги спортивних підлогових покриттів:

 • Екологічність. При монтажі підлог використовуються тільки 100% натуральні матеріали. Можна стелити навіть в школах і дитячих садах.
 • Вологостійкість - завдяки гідроізоляційній підкладці і захисній обробці поверхні дошки вони не вбирають вологу;
 • Простота догляду. Для підтримки чистоти в залі досить проводити вологе прибирання;
 • Пластичність покриття. Завдяки високому ступеню амортизації знижується до мінімуму ризик отримання травм при падінні спортсменів.
 • Звукоізоляція. Амортизаційний шар заглушає шум м'яча, удари від стрибків, падіння спортивного інвентарю;
 • Мінімальна деформація, незважаючи на екстремальні навантаження;
 • Зносостійкість. Особливі характеристики матеріалу дозволяють використовувати його 15 років і більше.

Підлогове покриття для тренажерного залу Україна

.

В інтернет-магазині «Всё на пол» в Києві представлений спортивний паркет для залів за розумними цінами. Використовуйте найміцніші і якісні підлоги на спортивних майданчиках або в критих залах. Наші консультанти в онлайн режимі розкажуть детальніше про ціни на спортивні покриття з дерева і допоможуть визначитися з вибором. Ми розповімо вам про всі нюанси укладання, також зможемо запропонувати укладання кваліфікованими майстрами нашої компанії.

Крім дошки для спортивних підлог ми зібрали кращі види підлогових покриттів для дому та регулярно проводимо розпродаж паркету, щоб наші клієнти могли купити паркет в Києві недорого.

/

/

У цій категорії немає товару