Підкладка під ламінат

підкладка під ламінат купити

Підкладка - один з основних елементів конструкції підлоги. Без неї підлогове покриття не буде максимально функціональним і довговічним. Якісна підкладка необхідна в практичних цілях:

  •   гідроізоляція;
  •   шумоізоляція при ходьбі;
  •   теплоізоляція підлоги;
  •   згладжування нерівностей підлоги;
  •   амортизація механічних навантажень.

Основу під підлогові покриття виробляють з різних матеріалів. Вони розрізняються своєю щільністю і товщиною. Обов'язково виріб повинен відповідати якості підлоги, що укладається.

Як вибрати підкладку під паркетну дошку і ламінат? Ділимося основними рекомендаціями:

  •   Для недорогого ламінату можна купити підкладку зі спіненого поліетилену. Її плюси: нульова водонепроникність, легкість укладання і невелика вартість.
  •   Для дерев'яних підлогових покриттів слід купити коркову підкладку. Така основа має відмінну теплопровідність і шумоізоляцію, стабільність форми, стійкість до гниття.
  •   Універсальний варіант - деревинна підкладка «тихий хід» з сосни. Така підкладка може бути використана під будь-який вид підлогового покриття. Її плюси - невисока вартість, відмінна щільність і великий вибір товщин понад 3 мм, що дозволяє вивести один рівень з плиткою на будь-яку висоту. Підкладку тихий хід купити також рекомендується при незначних нерівностях підлоги, чим товще підкладка, тим більші перепади висот підлоги вона може нівелювати.

 

Де купити підкладку під ламінат в Києві?

.

.

підкладка під ламінат ціна

Різноманітність сучасних будівельних матеріалів може поставити перед складним вибором, що краще? Фахівці салону «Всё на пол» допоможуть познайомитися з популярними видами підлогових покриттів для дому, технічними характеристиками конструкцій, з інструкціями по укладанню матеріалу. Ми підберемо необхідні супутні товари для укладання будь-якої підлоги.

У нашому каталозі великий вибір підкладки під ламінат за доступною ціною. Вся продукція надається з гарантією якості. Інтернет-магазин «Всё на пол» - Ваш найкращий помічник при ремонті і виборі нових підлогових покриттів.

У цій категорії немає товару