Як встановити плінтус прихованого монтажу?

Підібрати вироби для укладання підлоги

 

Спосіб укладання підлогових покриттів залежить від багатьох чинників - від основи підлоги і виду підкладки, самих підлогових покриттів, наявності замкових кріплень і особливостей приміщення. В магазині «Всё на пол» ми підібрали актуальний асортимент супутніх товарів, які можуть істотно полегшити монтаж нової підлоги або ремонт будь-яких підлогових покриттів.

Вибирайте необхідні аксесуари для підлоги від перевірених брендових виробників, щоб не хвилюватися про якість монтажу або ремонт. Для всіх покупців ми пропонуємо необхідну продукцію:

набір для укладання ламінату ціна прихований плінтус фурнітура для плінтуса

  •   Набір для укладання ламінату  - мінімальний набір корисних аксесуарів для підлоги;
  •   Прихований плінтус. Для даного монтажу вам буде потрібно фурнітура для плінтуса і монтажні кліпси для кріплення плінтуса до стіни. Фурнітура для підлогового плінтуса - набір деталей, що дозволяють швидко і надійно кріпити плінтус до ламінату, паркету та інших покриттів.

Ми допоможемо підібрати аксесуари для всіх видів підлогових покриттів, з огляду на відтінок дощок, їх фактуру і товщину.

 

Де вигідно купити прихований плінтус в Києві?

 

Салон «Всё на пол» - це ваш путівник у світ нових підлогових покриттів еталонної якості. Купуйте плінтус, кріплення, підкладки, пороги і інші супутні товари за гарними цінами!

У цій категорії немає товару