Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Товщина (мм)
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Система кріплення
Бренд
Фільтр


Блог

Плитка ПВХ для промислової підлоги

за розумною ціною в салоні «Всё на пол»

 

ПВХ плитка - модульне підлогове покриття з широким спектром застосування. Унікальні експлуатаційні характеристики дозволяють використовувати вінілові покриття на промислових підприємствах, на яких встановлено важке обладнання і спостерігаються складні умови мікроклімату.

Підлогове покриття для виробничих цехів повинно володіти еталонною міцністю і надійністю. Вінілові ПВХ плити - ідеальний варіант для підприємств, оскільки характеризуються рядом переваг:

  •   Міцна і тверда поверхня стійка до утворення подряпин і вм'ятин;
  •   Швидке укладання за допомогою замкових кріплень;
  •   Простий догляд. Вініл не боїться води і відмінно переносить чистку хімічними засобами;
  •   Водонепроникність. ПВХ плитка не вступає в реакцію з водою і зберігає свої розміри і форму незалежно від рівня вологості в приміщенні;
  •   Шумоізоляція. Чудові амортизаційні властивості промислової ПВХ плитки для підлоги сприяють приглушенню шуму кроків і ударів, падіння важких предметів.

Шукайте, де купити ПВХ плитку для промислових підлог в Україні за демократичною ціною? Ви можете подивитися на сайт інтернет-магазину «Всё на пол» або відвідайте наш шоу-рум в Києві. Ми представляємо брендові підлогові покриття для промислових підлог від провідних європейських фабрик. Зверніть увагу на наш асортимент і ціни - ми приємно здивуємо навіть найвимогливіших покупців!