Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Матеріал
Фільтр


Блог

Плінтус для підлоги

плінтус для підлоги

Поставити останній штрих в оновленні підлоги вам допоможе правильно підібраний плінтус. Роль плінтуса в інтер'єрі досить значима: закрити зазори між стіною і покриттям підлоги і гарно її декорувати. При виборі плінтуса для підлоги варто звернути увагу на матеріал підлогового покриття, а також на колірну гаму підлоги, стін або дверей. Сьогодні купити плінтус в Україні можна різноманітної фактури: пластиковий, з МДФ, дерев'яний. Розглянемо деякі з них детальніше.

.

.

 

Плінтус з натурального дуба

плінтус натуральний дуб

Найчастіше для декорування краю підлогового покриття вибирають плінтус з натурального дуба. Плінтусу з дуба характерна стійкість до зовнішнього впливу, довговічність, естетичний зовнішній вигляд. В салоні «Всё на пол» у вас є також можливість купити плінтус, покритий шпоном дуба, горіха, бука, ясена, мербау, венге.

Добре виглядає, особливо в просторих приміщеннях, широкий білий або темно-шоколадний плінтус для підлоги. Купити білий плінтус можна як доповнення до дерев'яного покриття, а також як окремий елемент інтер'єру. Він і захищає стіну від зовнішнього впливу і створює контрастні акценти в приміщенні. Широкі плінтуса для підлоги купити рекомендується як для класичних, так і авангардних або мінімалістичні інтер'єрів.

Де купити підлоговий плінтус в Києві?

. плінтус гнучкий підлоговий купити України

.

В інтернет-магазині «Всё на пол» для всіх наших покупців представлена унікальна колекція підлогових покриттів для дому та супутні товари. У нас зручно купити дерев'яний плінтус для підлоги будь-якого розміру і кольору. Також ми пропонуємо підібрати інші засоби для укладання підлог за прийнятними цінами.

на сторінку