Планується Дуб 60мм х 16мм х 2200мм

Покупці і дизайнери інтер'єрів вже встигли переконатися, що плінтус виробництва фірми «Барлінек» може задовольнити найвищі вимоги. Це підлогове покриття, яке має все більше прихильників, має такі переваги, як екологічність, привабливий зовнішній вигляд, зносостійкість, довговічність.

Детальніше

Новий

  • 1.6

314,94 грн /шт

У зв'язку з нестабільністю курсу, уточнюйте, будь ласка, ціни у менеджерів

Додати до списку бажань

Матеріал Дуб
Ширина (мм) 1.6
Призначення Плінтус
Висота (см) 6

Дерев'яний плінтус можна підібрати як за принципом ідеальної сполучуваності з підлогою, так і за контрастом. В сучасних дизайнерських рішеннях часто використовуються широкі білі або темні декоративні елементи, розташовані на частини стіни або по всьому периметру. Найпопулярнішими є шпонований плінтус і фурнітура. У свою чергу, масивний плінтус, ціна якого вище, виправдовує себе в представницьких, елегантних приміщеннях котеджів, кабінетів в старовинному стилі. Якісне покриття (найчастіше лак з УФ-ненням) і правильний вибір монтажних матеріалів - саморізів, паркетних шпильок або цвяхів забезпечать довговічність такої обробки. Добротне покриття для підлоги може служити багато років.
Плінтус підлоговий з дерева може вигідно відтінити фактуру і колір паркету, оригінальну обробку стін, будь то шпалери, плитка або фарба. Він виглядає благородно і може прослужити не одне десятиления. Тому кожному, хто займається генеральним ремонтом або обробкою нової квартири на питання, який плінтус купити, ми відповідаємо однозначно: дерев'яний. Адже саме цей матеріал може прослужити більше ста років, одночасно являсь екологічним і простим у догляді.

Відгуки про Відгуки про "Планується Дуб 60мм х 16мм х 2200мм" - (0)

на основі 0 відгука (ів) - 0 1 2 3 4 0/5

Аксесуари
30 інших товарів в цій категорії: