Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Система кріплення
Бренд
Фільтр


Блог

Спортивний лінолеум

.

Підлогові покриття для спортивних залів Дуже важлива деталь для якісного тренування будь-якого спортсмена - підлогове покриття для спортивних залів. Від правильного вибору спортивного лінолеуму залежить перемога або поразка, безпека і ризик, комфорт та зручність спортсменів.

Сьогодні ринок пропонує широке розмаїття ПВХ матеріалів для підлоги спортивного залу. Всі вони розроблені для умов, в яких підлогові конструкції піддаються максимальним навантаженням. Основна вимога до даного матеріалу - це безпека і надійність, які створять мінімальні ризики отримання травми. Також він повинен володіти стійкістю до стирання і залишатися в первісному стані в разі падіння важких тренажерів. Екологічна чистота і відповідність санітарним нормам - головна якість для будь-яких виробів. Поєднання всіх експлуатаційних якостей спортивних покриттів для залів з ПВХ дозволяє застосовувати їх в фітнес-центрах, танцювальних студіях, закритих майданчиках для футболу, тенісу та інших видів спорту.

Спортивне покриття

 

Підлогові покриття для спортивних залів фото Вініловий лінолеум спортивний - ідеальний матеріал для підлоги спортзалу, який об'єктивно перевершує паркетні покриття . У конструкції чудові характеристики:

  • Універсальність - це покриття підійде для будь-якого виду спорту;
  • Має хороші показники по деформації. Амортизація пом'якшує навантаження на опорно-руховий апарат;
  • Володіє стабільністю лінійних розмірів. Пружність матеріалу оптимізує силу удару м'яча;
  • Шумоізоляція спортивного гумового покриття захистить від гучних звуків при падінні важких предметів;
  • ПВХ покриття для спортзалів надійно захищене від ковзання. У нього хороше зчеплення з взуттям спортсмена;
  • Підлоги мають глянцеву поверхню. На матеріалі не відбивається яскраве світло, а значить, відсутні відблиски;
  • Матеріал має широке розмаїття колірних рішень;
  • За підлогою легко доглядати і прибирати. Для догляду досить використовувати прості миючі засоби;
  • Володіє пожежною та екологічною безпекою.

ПВХ матеріал для спортзалу може використовуватися в дитячих садах, школах, спортивних центрах, спортивно-оздоровчих установах. Вибираючи підлогове покриття для спортивних залів, треба врахувати відповідність ціни якості і безпеки виробу.

Спортивне гумове покриття

 

Кажучи про міцність вінілової підлоги, слід розуміти, що не всі вінілові плити є однаково стійкими. При виборі матеріалу для створення покриття для спортивних майданчиків рекомендується вибирати серед вінілових плит 43 класу зносостійкості. Саме цей вид вінілових підлог визнаний найміцнішим, твердим і довговічним.

 

Матеріал, наданий в каталогах, досить різноманітний по фактурі і кольору. Консультанти салону «Всё на пол» допоможуть зробити вибір спортивного покриття. Ми знаємо, як важливий комфорт в приміщенні для занять спортом. У нашому магазині Ви купите краще підлогове покриття в Україні для тренажерного залу, танцювальних приміщень, корту, футбольного і баскетбольного полів. Широкий вибір рулонних покриттів для вулиці і спортзалів дозволяє підібрати оптимальний варіант за якістю і ціною для облаштування спортивних майданчиків для дітей і дорослих.

.

на сторінку