Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Геометричний паркет

з "палацовими" вставками

 

Геометричний паркет з "палацовими" вставками - один з видів художньої паркетної підлоги, але на відміну від геометричного, він характеризується незвичайно витонченими криволінійними вставками з різноманітних порід дерева, вмонтованих в прямолінійний малюнок. Найчастіше цей складний процес виконується за допомогою станків ЧПУ, які дозволяють спростити терміни, а також вартість виробництва такої підлоги, в порівнянні з високохудожнім палацовим паркетом, який створюється виключно вручну. Тому такий паркет коштує трохи дорожче, ніж художній, але все ж набагато дешевше палацового. Збирається підлога в загальний килим з готових однакових щитків, ідеально зібраних в квадрати. Після шліфування і покриття укладеного паркету лаком, ви станете власником ексклюзивного покриття для підлоги. А якщо бажаєте, щоб такий малюнок на паркеті виглядав ще більш розкішно і унікально, його можна розбавити також орнаментами і візерунками, наприклад фризами або розетками з елітних сортів деревини.

 

Палацовий блоковий паркет для приміщень преміум класу

 

Геометричний модуль паркету являє собою симетричний візерунок з різних порід дерев, що дозволяє створювати унікальні художні композиції на підлозі і придавати кімнаті абсолютно нове бачення. Купити геометричний паркет з палацовими вставками рекомендується для приміщень, в яких інтер'єр оформлений в класичних стилях і стилях сучасної класики, провансу, авангарду, арт-деко і інших. Слід враховувати, що геометричний малюнок на підлозі може візуально коректувати приміщення, робити кімнату ширше і об'ємніше, або навпаки - вужче і компактніше. Як показує практика, паркет з дрібним геометричним малюнком підійде для маленьких кімнат, а великі малюнки і розгорнута інкрустація в щитовий паркет буде виграшно виглядатиме в просторих апартаментах. Враховуйте також, що чим більше відтінків матеріалу використовується, тим об'ємніше і красивіше виходить малюнок підлоги, але розмір приміщення при цьому також може візуально зменшитися, тому вибирайте насичені малюнки тільки для великих кімнат.

Особливості монтажу геометричного паркету з палацовими вставками:

  1.  Монтаж блочного паркету проводиться відносно швидко, адже малюнок і розміри планок підганяються заздалегідь до процесу укладання, але процес шліфування і покриття лаком вимагає високої майстерності і великого досвіду укладальників;
  2.  Для додання композиції з геометричного паркету завершеного вигляду використовують додаткові елементи декору - бордюри, розетки, фризи, які вимагають розкладки і точного стикування. Тому для правильного монтажу обов'язково необхідний дизайн-проект, який заздалегідь розробляється і узгоджується.

Палацовий блоковий паркет визнаний вищим рівнем майстерності виробників паркету. Різні мозаїчні візерунки можуть бути також розділені оригінальною інкрустацією в щитовий паркет з натурального каменю, мармуру, металу. Елітні підлогові покриття створюють неймовірно урочисту обстановку, ефектно підкреслюють форму і розміри приміщення, створюють дизайнерські акценти в інтер'єрі. 

Палацовий штучний паркет за прийнятними цінами в Києві

 

Хочете мати стильний і неповторний паркет? Приготуйтеся до того, що ексклюзивні підлогові покриття не можуть коштувати дешево, адже, при створенні унікальної картини підлоги, майстри використовують до 10 видів деревини. В салоні «Всё на пол» в Києві ми підберемо для вашої квартири, будинку або комерційного закладу кращий геометричний паркет з оригінальними візерунками і неповторним малюнком! Також ми розробимо дизайн-проект обраного вами геометричного паркету з урахуванням ваших побажань, особливостей розміщення меблів і функціональності простору. Ця послуга від нашого салону допоможе досягти правильного підбору візерунка і ідеальної розкладки розеток і фризів в вашому приміщенні. Для початку плідної роботи досить підібрати відповідні візерунки в наших каталогах, також ми можемо розробити ексклюзивний малюнок за вашим бажанням.

  Адже ми не просто продаємо елітні підлогові покриття від кращих українських та європейських виробників по самим розумними цінами в Києві, ми реалізуємо ваші мрії про затишні, вишукані і гармонійні інтер'єри, де підлога - їх основний акцент!