Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Ламінат для офісу

.

Ремонтні роботи - це невід'ємна частина життя будь-якого приміщення, навіть офісного. Офіси можна розділити на кілька видів:

1. Закритого типу - вибирають компанії, куди не приходять відвідувачі, де знаходяться тільки співробітники фірми, але якщо співробітників багато на невеликій площі, то навантаження на покриття так само буде великим.
2. Відкритого типу - в такі фірми приходять постачальники і клієнти компанії, тому навантаження на підлогове покриття буде куди більшим.
3. Офіс керівника - навантаження на підлогу буде невеликим, але часто в такому приміщенні необхідно підкреслити статусність.

Ламінована підлога так само ділиться у своєму маркуванні на матеріал для приміщень з великою прохідністю, низькою і середньою. Тому краще обирати ламінат для офісу класу мінімум 32, який ідеально підійде для першого типу офісів. Для другого краще обирати не нижче 33 класу, що забезпечить зносостійкість, і гості компанії не подряпають підлогу своїм взуттям. Для кабінету керівника прекрасно підійде ламінат 32 класу або художній ламінат, таким чином завдання дизайнерів будуть реалізовані на 100%.

Інтернет-магазин ламінату «Всё на пол» пропонує до вибору ламінат різних форм, кольорів і класів, який відмінно підійде для офісів і інших комерційних приміщень. Наш менеджер проконсультує вас при виборі підлогового покриття для кабінетів та відповість на всі виникаючі запитання.

.

.

Для офісу
на сторінку