Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Плінтус для паркету дерев'яний

і інші супутні товари


плінтус для паркету дерев'яний

Сучасні виробники підлогових покриттів пропонують спрощену систему монтажу. Ламінат, паркетну дошку, масив, вінілові підлоги зручно укладати завдяки інноваційним замковим кріпленням. Система шип-паз дає можливість встановлювати підлогові покриття в будинку без допомоги майстрів. Однак так чи насправді легко впоратися самостійно з монтажем паркетної дошки, вінілових або ламінованих плит?

Дійсно, укладання підлоги може протікати швидко і якісно, якщо у вас є необхідні супутні товари. В інтернет-магазині «Всё на пол» представлені брендові аксесуари, які допомагають полегшити укладання нової підлоги:

підкладка під паркет

1)   Підкладка - матеріал, що виконує роль основи підлоги. Підкладка під паркет підсилює шумо- та гідроізоляційні властивості підлоги, допомагає усунути нерівності, сприяє збереженню тепла на поверхні дощок. Вибирайте якісну основу під паркет, адже від цього залежить термін експлуатації вашої підлоги;

2)   Плінтус - важливий декоративний і практичний елемент. Підлоговий плінтус з МДФ або дерева допомагає усунути зазори між стіною і покриттям та гарно декорувати підлогу. В асортименті нашого салону зручно купити поліуретановий плінтус для підлоги; білий плінтус з МДФ, широкий дерев'яний підлоговий плінтус та інші вироби;

3)   Поріжок - декоративний виріб для оформлення переходу між кімнатами. Установка порогів дозволяє акуратно оформити край підлоги.

Супутні аксесуари для монтажу підлогових покриттів коштують недорого, проте без них ваша нова підлога не буде виглядати завершеною і акуратною.

 

Де вигідно купити плінтус з МДФ, підкладки та пробкові поріжки в Києві?


поріжок корковий

Ми відповідаємо за якість всієї продукції, представленої в нашому інтернет-магазині, тому купити плінтуси, підкладки та поріжки від провідних виробників буде нескладно. Вся продукція сертифікована і завжди в наявності.

Не знаєте, які додаткові вироби будуть потрібні для ремонту підлоги? Наші консультанти допоможуть вибрати потрібний підлоговий плінтус з поліуретану або підкладку під паркет відповідно до ваших вимог. Вкрай важливо, щоб при покупці деталей для підлоги вибір допомагав робити професіонал, що розбирається у всіх видах підлогових покриттів для дому.

«Всё на пол» - це широкий асортимент плінтусів під ламінат, паркет , вініл і прийнятні ціни за метр підлогового плінтуса та інших супутніх товарів.

 

ПЛІНТУСА, ПІДКЛАДКА, ПОРІЖКИ

на сторінку