Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Товщина (мм)
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Система кріплення
Бренд
Фільтр


Блог

Вінілова підлога Ado

 

Хочете поміняти підлогу в дитячій кімнаті? М'яке покриття для підлоги Зазвичай батьки пред'являють до матеріалів для дитячих апартаментів кілька основних вимог. Бажано, щоб підлога була екологічною, безпечною, щоб не випромінювала шкідливих випарів, а також допомагала мінімізувати дитячі травми. Вінілова підлога - саме той матеріал, який ідеально підходить для дитячих кімнат за всіма критеріями. Вініл має універсальну міцність і зносостійкість, однак, разом з тим, його поверхня м'яка, тепла й приємна на дотик з хорошими амортизаційними властивостями. При падінні на м'яку вінілову підлогу важких предметів не залишаються подряпини, сліди і відколи. Падіння самої дитини не буде травматичним, адже щільні та м'які плитки амортизують удар.

 

ADO floor - вінілова підлога

Вибирайте якісні м'які покриття для підлоги для дитячої кімнати від турецького бренду ADO - виробника якісних сучасних вінілових покриттів. Колекція бренду складається з декорів під натуральне дерево, камінь, бетон, зістарений метал.

Вінілове покриття ADO популярне не тільки в житлових приміщеннях, найбільшу популярність воно завоювало  в комерційному секторі завдяки своїй стійкості до води і зносу, легкості у прибиранні, а головне, красивими фактурами, що дозволяє вирішити будь-яку дизайнерську задачу. В салоні «Всё на пол» підібрана колекція підлогових покриттів з чудовими технічними та естетичними характеристиками.