Паркетна дошка з італійського дуба

 

Італійські виробники паркетної дошки визнані законодавцями моди і стилю в сфері елітних підлогових покриттів. Бездоганні матеріали і ексклюзивні дизайни підкорили споживачів у багатьох країнах. Відтепер і українські покупці можуть ближче дізнатися про італійські бренди, і купити паркет Італія в Києві за розумними цінами.

 

Де знайти паркетні дошки з Італії в Києві?

 

Якщо ви, як і ми, прагнете до досконалості і цінуєте якісні, надійні і теплі підлогові покриття, рекомендуємо познайомитися ближче з колекцією італійської паркетної дошки в салоні «Всё на пол» в Києві.

Італійський дуб - одна з найбільш міцних деревин, що володіє наступними перевагами:

  •   Довговічність. Відсутність сколів і тріщин під час експлуатації;
  •   Теплостійкість. Паркетна дошка в глянсовому або матовому виконанні приємна на дотик, босоніж можна ходити по дерев'яній підлозі круглий рік;
  •   Шумоізоляція. Звук кроків і падіння предметів приглушені;
  •   Стійкість до перепадів рівня вологості і температури;
  •   Конструкція з замковими кріпленнями полегшує монтаж нової підлоги.

 

У салоні нашого магазину ви зможете ознайомитися з усіма колекціями паркетної дошки і наживо побачити, а головне доторкнутися до зразків, що допоможе підібрати найбільш відповідний для себе італійський паркет по дизайну і за вартістю. 

У каталозі нашого інтернет-магазину зручно вибрати паркетні покриття для спальні і вітальні та інших країн-виробників за прийнятними цінами. Щоб купити паркетну дошку з Італії, зв'яжіться з консультантом магазину зручним для вас способом. 

У цій категорії немає товару