Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Фільтр


Блог

Штучний паркет

Вишукані покриття для підлоги якнайкраще відповідають статусним закладам або елітним будинкам. Для розкішних інтер'єрів набірний штучний паркет в Києві стане саме тим елементом, який створить комфортну обстановку і принесе особливу урочисту атмосферу. Він перевірений часом і суворими експлуатаційними навантаженнями, і довів свою практичність і функціональність.

Відмінність штучного паркету дуб

Штучний паркет - це невеликі дерев'яні планки різного розміру, які зручно комбінувати між собою, складаючи різноманітні візерунки або орнаменти. Основою дерев'яних планок служить міцна і зносостійка деревина дуба, ясена, мербау. Часто майстри комбінують декілька сортів матеріалу, поєднуючи дуб з ясенем або кленом, з червоним або чорним деревом, карельською березою та іншими елітними породами. Саме від матеріалів, їх забарвлення і рельєфу і залежить картина майбутньої підлоги.

Популярні види штучного і набірного паркету

В інтернет-магазині «Всё на пол» в Києві зручно купити наступні види набірного покриття в залежності від сорту планок:

• Селект - рівні гладкі дощечки без помітних дефектів. Рівномірний відтінок і красивий колір доповнюють добірний селект;
Штучний дуб натур - планки з невеликими коливаннями кольорів і видимими дрібними сучками. Зовнішнього блиску додають рельєфні волокна деревини;
• Радіал - дощечки, які одержують в результаті радіального розпилу деревини;
• Рустик - неймовірно яскраві та ефектні планки. На поверхні матеріалу добре помітні кольорові розводи, кільця і малюнки.

Саме сорт підлогового покриття впливає на його вартість і стан під час експлуатації. При правильному і кваліфікованому монтажі штучний паркет прослужить в приміщенні від 15 до 30 років без істотної деформації.

Переваги штучного паркету

Він визнаний не дорогим видом дерев'яних підлогових покриттів в Києві. Але не тільки низька ціна робить штучний паркет з масивної дошки настільки популярним. Набірному паркету притаманні такі переваги:

1) Висока зносостійкість. Пол витримує екстремальні навантаження і зберігає при цьому свій первісний вигляд;
2) Товщина штучного паркету складає від 15 до 22 мм. Завдяки таким показникам паркетні планки можна регулярно шліфувати і циклювати, надаючи підлозі більш презентабельний зовнішній вигляд;
3) Практичність і універсальність. Дерев'яні підлоги від сучасних виробників підходять для укладання в будь-яких приміщеннях, незалежно від перепаду температур і рівня вологості. Для укладання в мокрих зонах підійдуть екзотичні породи, наприклад, з мербау і тика;
4) Висока тепло і звукоізоляція;
5) Відмінні санітарно-гігієнічні якості. Абсолютно екологічний матеріал;
6) Простий догляд;
7) Нескладний монтаж за типом «шип-паз», в порівнянні з художнім паркетом;
8) Різноманітність порід, сортів і відтінків.

Купити паркет штучний дуб за помірною ціною сьогодні не складе труднощів, залишивши заявку в Viber або на сайті.

Інтернет-магазин «Всё на пол» пропонує ознайомитися зі зразками колекцій набірного паркету від кращих виробників України та купити штучний паркет в Києві у перевірених постачальників. 

Для якісного укладання штучного паркету вам також знадобиться паркетні клеї і лаки. Наші консультанти в онлайн режимі в будь-який час готові відповісти на всі питання, що стосуються монтажу. Заходьте на наш сайт, щоб купити в Києві штучний паркет за розумною ціною і вчасно дізнаватися про розпродажі і акції кращих підлогових покриттів.