Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Блочний паркет

 - всі грані бездоганної підлогі

 

Одним з різновидів щитового паркету є блоковий паркет. При виготовленні покриття з блоків виробники використовують масив цінної деревини - дуб, мербау, горіх сорту селект без видимих пошкоджень і червоточин. Квадратні блоки, що складаються з безлічі геометричних планок, утворюють неймовірно красиві візерунки на підлозі. Як вибрати паркет, і для яких приміщень він підходить?

 

Головні переваги блочного паркету

 

Блоковий паркет - один з елітних видів паркету. Для укладання блоків у вигляді геометричних візерунків потрібна команда висококваліфікованих фахівців. Такий паркет укладається на основу з фанери або на стяжку клейовим способом, вимагає точної розкладки і прирізки з урахуванням конфігурації приміщення. Однак, незважаючи на складності монтажу, такий паркет володіє масою переваг:

  •   Блокова конструкція відповідає всім вимогам міцності і довговічності підлогового покриття;
  •   Завдяки цінному масиву верхнього шару перешліфовку і реставрацію паркету можливо здійснювати 3-5 разів;
  •   Паркет з блоків вже покритий лаком і проявляє високу стійкість до утворення подряпин і тріщин. Однак для збереження підлоги краще використовувати войлочні накладки на ніжки меблів;
  •   Неймовірно розкішний дизай. Елітний паркет стане гідною прикрасою класичних і сучасних інтер'єрів;
  •   Бездоганна звуко- і теплоізоляція. По дерев'яній підлозі приємно ходити босоніж в будь-який час року;
  •   Натуральний склад - добірна деревина обробляється виключно екологічними засобами (лаком або масло-воском).

Використовуйте паркет з блоків для укладання в квартирах і будинках з нормальним рівнем мікроклімату. Укладати вишукане дерев'яне покриття у ванній або в погано опалюваних приміщеннях не рекомендується.

Паркет преміум класу стане гідною прикрасою як сучасних, так і класичних інтер'єрів. Поєднуйте однотонні підлоги з геометричним візерунком з обстановкою в стилі мінімалізму, лофту або скандинавському. Контрастні підлоги з яскравими візерунками стануть головним акцентом в класичному, французькому, авангардному інтер'єрі або арт-деко.

У магазині «Всё на пол» представлений блоковий паркет за розумними цінами. Наші консультанти допоможуть підібрати вам паркет з однорідним або з 2-х кольоровим забарвленням. Крім прийнятних цін ми пропонуємо регулярні акції, оновлені колекції матеріалу і зручні способи оплати.