Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Терасна дошка Porch

.

Терасна дошка Porch .

Терасна дошка - одне з самих популярних покриттів для відкритих майданчиків. Дошка бренду Porch відмінно себе зарекомендувала і облагороджує далеко не одну територію вздовж водних об'єктів в Києві і Україні, вишукано доповнює безліч відкритих терас, веранд і балконів.

.

До складу терасної дошки Porch входить стружка натуральної деревини, змішаної зі спеціальними полімерними складами. Дошка виробляється процесом екструдування  і подальшої обробки захисними розчинами, що підвищують її експлуатаційні якості. Дошка Porch має рифлену поверхню під дерево з одного боку і поверхню, яка запобігає ковзанню  «вельвет» з іншого боку, представлена в трьох кольорах:

.

1) PORCH MULTI CREAM - дошка з сіро-кремовою поверхнею, ідеально підходить під дизайн в стилі техно, лофт або урбаністичному стилі, де переважають бетонні елементи. Також світла терасна дошка - прекрасне доповнення легких повітряних білих екстер'єрів.

2) PORCH MULTI TEAK - дошка з максимально наближеним до натуральної деревини відтінком. Прекрасно впишеться  і підкреслить будь-який екстер'єр, але особливо в еко стилі, підкреслюючи любов власників до Терасна дошка Porch фото природних матеріалів;

3) PORCH MULTI COFFEE - дошка в насиченому темно-коричневому кольорі, топ продажів! Цей відтінок, як правило ідеально гармонує за кольором з елементами в дизайні багатьох будинків, таких як дах, водостічні системи, дерев'яні елементи і т.д., чим і викликана його особлива популярність серед споживачів.

Оригінальна американська терасна дошка Porch характеризується великою кількістю переваг. Виділимо основні з них:

  •      Висока стійкість до утворення подряпин, вм'ятин, відколів;
  •      Еталонна зносостійкість;
  •      Удароміцність;
  •      Не піддається впливу шкідників;
  •      Екологічно чистий склад;
  •      Мінімальне вбирання вологи;
  •      Термін експлуатації 25 років.

 

Купити терасну дошку від американського виробника Porch в різних відтінках можна в київському салоні «Всё на пол». Крім чудової колекції терасної дошки у нас зручно відразу вибрати і купити необхідні комплектуючі до композитних терас.