Увійти:
.
У тих випадках, коли так хочеться особливого комфорту, м'якості і ніжності від підлогового покриття, для укладання на підлогу вже не підійде ні паркетна дошка, ні ламінат, ні вініл, і тоді, звичайно ж, використовують ковролін. Це різновид найтепліших підлогових покриттів, які допомагають у створенні неймовірно затишної обстановки і м'якого стильного інтер'єру. Ковролін найчастіше рекомендують для укладання в домашніх, а деякі особливо зносостійкі види і в комерційних приміщеннях.
Перед тим як обрати нові підлогові покриття, споживачам слід ознайомитися з тим, в чому різниця між матеріалами з натуральних або синтетичних волокон. Натуральний ковролін є повітропроникним, стійкий до вогню і вологи, але має недовгий термін служби і, як всі натуральні матеріали, досить високу ціну. Сучасні синтетичні матеріали є більш довговічними і міцними, але при цьому тактильні властивості часто вже не поступаються натуральному покриттю.
.
.
Серед усього асортименту різних підлогових покриттів саме килимове покриття є одним з найбільш популярних матеріалів для будинку. У чому його головні переваги і чи є недоліки?
Купити ковролін в Києві варто з кількох причин - така підлога зручна, естетична і коштує відносно недорого. Але і це далеко не всі плюси теплої підлоги. Виділимо його ключові переваги:
Головною перевагою ковроліну є його прийнятна вартість. Матеріали від відомих брендових виробників, які відрізняються поліпшеними технічними характеристиками і стійкістю до зносу, будуть коштувати на порядок дешевше, ніж інші традиційні підлогові покриття.
Однак разом з тим слід зазначити і про окремі мінуси килимової підлоги. Даний матеріал частіше потребує прибирання, ніж інші покриття. Ворс збирає пил і бруд, і щоб килим не накопичував алергени, рекомендується частіше його пилососити.
Хоча ковролін вважається універсальним покриттям, все ж не слід його укладати в «мокрих» зонах. Покриття погано переносить підвищену вологість і може швидко зіпсуватися. Для ваної, кухні або балкона краще обрати інші покриття - вологостійкий ламінат або вініл.
Все ще існує стереотип, що за ковроліном складно доглядати, і будь-які серйозні забруднення (кава, вино, фруктовий сік) неможливо вивести. Сьогодні хімічна промисловість пропонує великий вибір засобів для чищення килимів, за допомогою яких легко видалити плями навіть з білих або світлих кольорів ковроліну.
.
Якщо ви шукайте для своєї квартири, будинку, офісу або комерційного закладу матеріали від європейських виробників, в інтернет-магазині «Все на пол» ви зможете підібрати необхідні покриття. Завжди можна звернутися до наших консультантів, щоб з'ясувати, який саме матеріал краще підійде для вашого приміщення.
Є бажання самостійно розібратися в асортименті ковроліну? Тоді можемо запропонувати вам універсальні підказки, які допоможуть обрати покриття бездоганної якості:
Площа вашої кімнати ніяк не впливає на вибір килимового покриття. Матеріал продається в рулонах різної ширини, і майстри при укладанні виріжуть необхідні розміри.
.
.
Що робити, якщо ви купили світлий або сірий ковролін від брендових виробників за високою ціною, але діти розлили персиковий сік і плями залишилися видимими? Або покриття втратило свій насичений колір і виглядає непрезентабельно? Ваш ковролін надовго збереже свою первісну естетику, буде виглядати акуратно і стильно, якщо при догляді за килимом дотримуватися простих правил прибирання.
Одне з основних побажань - регулярне прибирання пилососом, щоб пил і забруднення не встигали щільно в'їстися в ворс. Однак складні плями звичайним пилососом не прибрати, тому, якщо у вас є діти і тварини, рекомендується заздалегідь мати вдома спеціальні засоби для чищення.
6 правил збирання ковроліну:
1. Суха чистка пилососом 1-2 рази в тиждень. Можна використовувати миючий пилосос для синтетичних покриттів.
2. Видалення плям з натурального килима допускається за допомогою сухих чистячих засобів (гранули або порошок).
3. Вивести застарілі забруднення допоможуть пінні засоби для чищення, які запобігають сильному зволоження килима;
4. Якщо під рукою немає спеціального миючого порошку, можна самостійно зробити засіб для виведення плям. Для цього потрібно змішати 5 літрів води з ½ склянки соди. Розчин помістити в розпилювач і побризкати килим. Після висихання слід виконати звичайне прибирання пилососом. Маслянисті плями допоможе вивести розчин, що складається з перекису водню і спирту в співвідношенні 1: 1. Для освітлення темних плям, що добре в'їлися, підійде лимонна кислота.
5. Плями на світлому ковролінові від продуктів, хімічних засобів, косметики слід очищати якнайшвидше, тоді ймовірність повернути підлозі первісний вигляд збільшується.
6. Шерсть тварин видалити з ковроліну краще за допомогою пилососа зі спеціальними насадками. Якщо шерсть дрібна і глибоко проникає в ворс, спробуйте використовувати широкий скотч.
При будь-якому способі очищення не слід сильно зволожувати покриття. Синтетичний килим висохне в добре провітрюваному приміщенні, а от з екологічно чистих матеріалів ковроліни погано піддаються просушуванню, і в довгому ворсі через накопичену вологу може зароджуватися цвіль або грибок.
.
.
Обираєте магазин для придбання підлогових покриттів? Асортимент інтернет-магазину «Все на пол» здивує вас своєю різноманітністю і доступними цінами в Києві.
У нас ви зможете купити ковролін, а також інші необхідні матеріали для оздоблення підлог і облаштування вашого будинку або квартири. Обираючи товари в нашому магазині, ви можете бути впевнені в гідній якості, надійності, довговічності та екологічності представленої продукції. Завжди в наявності модні колекції від провідних європейських і українських виробників.
.
КОВРОЛІН
У цій категорії немає товару