Паркет з дерева мербау

Паркет мербау володіє дивовижним забарвленням. Градієнт червонувато-коричневих півтонів з безліччю переливів і візерунків золотистого відтінку виглядає неймовірно благородно і вишукано. Деревину мербау отримують з дерев роду Afzelia, які ростуть в тропічних лісах Південної Азії. Найчастіше на наш ринок паркет мербау надходить з Індонезії, Філіппін і Китаю. Якими властивостями володіє екзотичний паркет, і які його переваги?

Зносостійкі покриття для підлоги з натурального дерева мербау

Паркет мербау визнаний люксовим матеріалом, оскільки екзотична деревина має безліч переваг. Серед основних переваг паркету мербау виділимо головні:

  1. Міцна тверда структура;
  2. Паркет слабо жолобиться і довго зберігає свою первісну форму;
  3. Стійкість до зародження грибків та комах;
  4. Масив мербау стійкий до тиску важких меблів або обладнання;
  5. Деревина багата на вміст мінеральних і маслянистих речовин;
  6. Несприйнятливість до вологи;
  7. Підходить для укладання в «мокрих зонах» - на кухні, у ванній, навколо басейну;
  8. Тривалий термін експлуатації - від 25 до 50 років.

Паркет мербау використовують для укладання в красивих елітних апартаментах. Червоне дерево - ознака достатку і розкоші. Дошки з благородним червонуватим відливом неймовірно гармонійно поєднуються з класичним, англійським та французьким інтер'єром. Привнесіть в вашу квартиру або будинок яскраві акценти, що підкреслюють чудовий смак господарів будинку.

Де вибрати паркет мербау в Києві?

Шоу-рум «Всё на пол» в Києві пропонує для всіх поціновувачів елітної деревини колекцію люксового паркету з мербау від провідних світових виробників. Ми підберемо ідеальне підлогове покриття для вашої класичної вітальні або спальні, робочого кабінету або комерційного закладу.

Сучасне обладнання дозволяє випускати паркет з Мербау за вигідною ціною!

Подивитися зразки і купити паркет Мербау можна у нас в салоні.

Звертайтеся!