Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Розміри паркетних дощок

 

Паркетна інженерна дошка - інноваційна багатошарова конструкція. Усі прошарки укладаються перпендикулярно один одному. Дана технологія дозволила дерев'яним планкам зберігати свої розміри і форму при будь-яких коливаннях мікроклімату. Для верхнього шару використовують цінні породи дерев. Нижній шар виробляють з водостійкої фанери. Саме різноманітність товщини фанери дозволяє виробляти інженерну дошку будь-якої необхідної товщині, що особливо буває важливо, якщо «пиріг» підлоги вже заданий і немає можливості укласти більш товсте покриття.

 

Паркетна дошка 9 мм 

 

Паркетні дошки 9 мм призначені для укладання в приміщеннях, де необхідна невелика висота підлоги, або це обумовлено маленькою висотою плитки, що досить часто трапляється помилкою майстрів або в тому випадку, якщо виводився рівень плитки під ламінат, але потім з якихось міркувань ви передумали і вирішили укласти паркетну дошку. Використовувати дошку можна не тільки для укладання в спальні, вітальні, робочому кабінеті, а й в приміщеннях з високою прохідністю. Незважаючи на маленьку товщину і легку вагу, підлоги 9 мм дуже міцні і довговічні, так як мають такий же верхній шар - 3,5 мм, як і у інших видів дошки, що обумовлює ті ж робочі характеристики, але при значній економії в висоті підлоги і вартості продукту.

Всі матеріали в магазині «Всё на пол» оброблені надійними лаковими або масляними покриттями, які продовжують термін експлуатації дерева і запобігають появі подряпин і інших пошкоджень на поверхні підлоги. При пошуку підлогових покриттів більшої товщини рекомендуємо звернути увагу на вологостійку паркетну дошку 15-16 мм.