Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Комплектуючі до фасадів ДПК

кріплення для ДПК комплектуючі для ДПК

Остання крапка в будівництві будівлі - облицювання фасаду. Сьогодні ринок пропонує велику різноманітність оздоблювальних матеріалів для фасаду. Головна умова для облицювального матеріалу - міцність, надійність і стійкість до погодних змін.

Дерево-полімерний композит - сучасне рішення оформлення екстер'єру будинку. Вироби з ДПК зберігають свою красу на десятиліття, не наражаючись на вплив зовнішніх факторів, а також абсолютно безпечні в процесі експлуатації. Фасади з ДПК не треба фарбувати або обробляти спеціальними маслами. Маючи в наявності необхідні комплектуючі вироби, можна з легкістю монтувати покриття своїми руками.

Комплектуючі для монтажу ДПК

кліпса для композитної фасадної дошки

Внаслідок невеликої ваги композитного декінга монтаж можна проводити без спеціального обладнання. Перед початком укладання фасадної дошки необхідно підготувати стіни, підібрати кріплення для ДПК і елементи фінішного декору. Ось приблизний перелік комплектуючих, які допоможуть провести монтаж фасадів швидко і успішно:

  1. Лага композитна і алюмінієва для дошки ДПК - використовується як несуща деталь конструкції, яка допомагає вирівняти основу. Для композитного декінга рекомендується купити лагу з того ж матеріалу, так як у них однакове температурне розширення;
  2. Спеціальна кліпса для композитної фасадної дошки - використовується для кріплення виробу до лаг. Металеві кляймери забезпечують просте, швидке і надійне кріплення. Сховане кріплення для терасної дошки ДПК - зробить непомітним місця кріплення;
  3. Саморізи - вибирайте вироби з нержавіючої сталі або з антикорозійним покриттям;
  4. Куточок ДПК - призначений для декорування внутрішніх та зовнішніх кутів. Торцеві планки або куточки для терасної дошки - завершують монтаж конструкції.

.

куточок ДПК кріплення терасної дошки

Монтувати декінг рекомендується при температурі вище 0 °. Заборонено укладання дошки безпосередньо на стіну. Також треба залишати зазори між стиками планок, враховуючи розширення і стиснення дошки при зміні температури.

Де купити комплектуючі до фасадів ДПК в Києві?

В інтернет-магазині «Всё на пол» ви знайдете різноманітні оздоблювальні матеріали, що відрізняються за кольором, текстурою і якістю. Фахівці рекомендують кріплення для декінга вибирати разом з фасадною дошкою від одного виробника. У нашому асортименті повний пакет комплектуючих матеріалів для кріплення фасадної і терасної дошки. Правильно підібравши деталі для покриття ДПК, ви забезпечите полегшений монтаж і довгий термін служби дощок. У каталогах на сайті розміщені товари з фото із зазначенням ціни комплектуючих до фасадів ДПК.