Паркет ясен

Сучасні сім'ї із задоволенням оточують себе архітектурним дизайном з об'ємними і динамічними формами. Квартири в сучасних стилях оформляються з перевагою світлих і напівпрозорих матеріалів, що візуально збільшують простір. Штучний паркет з ясена, а також масивна дошка, визнані одними з найбільш популярними для укладання в сучасних квартирах і будинках. Світло-бежеві дошки з яскраво-вираженими візерунками і завитками відмінно підходять під скандинавський стиль, лофт, хай-тек, мінімалізм. Якими властивостями володіє паркет з ясеня, і які його переваги?

Штучний паркет ясен

Паркет білий ясен за всіма своїми характеристиками дуже нагадує дубові покриття. Така ж ступінь щільності і твердості робить паркетні підлоги з ясена зносостійкими і цілісними. Виділимо додаткові переваги паркету з ясена:

  1. Міцна тверда структура;
  2. Відмінні декоративні властивості. Контрастна структура волокон і помітний перепад півтонів роблять дошку або штучний паркет з ясеня гідною прикрасою будь-якого приміщення;
  3. Для захисту від подряпин і механічних ушкоджень паркет покривається лаком;
  4. Залежно від бажання споживачів можна вибрати паркет ясен з гладкою, матовою або брашованою поверхнею;
  5. Дошки, оброблені за допомогою фарбування в різні кольори, не змінюють колір і не вигоряють на сонці.

Натуральний паркет з дуба та ясена завжди буде еталоном розкоші і стилю! Салон покриття для підлоги «Всё на пол» - це можливість вибрати найкращі дерев'яні покриття в Києві!

Де знайти паркет ясень в Києві?

Ціна за метр квадратний паркету з ясена залежить від розміру дощок, їх забарвлення, обробки захисними засобами, а також виробника. Шоу-рум «Всё на пол» в Києві пропонує для всіх поціновувачів натуральної деревини колекцію дивовижного паркету з ясена від провідних українських та польських виробників по самим розумними цінами.

Зверніть увагу, ми пропонуємо купити паркет ясен за доступними цінами!

Звертайтеся!