Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Укладання на теплу підлогу
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Паркетна односмугова дошка 

Головна відмінна риса односмугової паркетної дошки - це наявність лише одного ряду планок на лицьовому шарі. Такий декор демонструє всю красу натуральної деревини, підкреслює її візерунки і малюнки. Односмугова паркетна дошка неймовірно правдоподібно імітує масивну дошку. А після якісного монтажу підлоги практично неможливо відрізнити, яке саме покриття було укладено - масив або односмугові дошки. Ось чому багато брендових виробників паркетної дошки випускають покриття в односмуговому дизайні.

 

Односмугова паркетна дошка та її особливості

 

Паркетна односмугова дошкаВиділимо ключові переваги односмугового дерев'яного покриття:

  •   Розкішний зовнішній вигляд;
  •   Ідеально підходить для елітних інтер'єрів;
  •   Володіє всіма якостями тришарової паркетної дошки;
  •   Товщина верхнього шару цінної деревини становить 3-6 мм;
  •   Можливість проводити шліфовку і циклювання підлоги;
  •   Проста укладка дощок. Найчастіше односмугові паркетні дошки укладають у вигляді прямої або діагональної палуби або у вигляді Ялинки.

.

За своєю структурою односмуговий паркет практично нічим не відрізняється від трьохсмугового матеріалу. У складі дошки є 3 шари:

  • • Верхній - цінні породи дерева. Цей шар відповідальний за колір, візерунки і малюнки, а також міцність поверхні;
  • • Середній - деревні плашки, які спеціально покладені перпендикулярно верхньому шару, щоб забезпечити стабільність і зносостійкість матеріалу;
  • • Нижній - суцільний шар недорогих порід деревини (найчастіше березової або хвойної). Ширина прошарку не менше 1,5 мм надає матеріалу твердість і допомагає зберегти розміри і форму.

Завдяки своїй складній конструкції паркетна дошка має такий тривалий термін користування, а також на протязі всього часу зберігає свою геометрію.

.

Вибір паркетної дошки односмуговою за розмірами

Паркетна односмугова дошка  купитиПаркет з однією смугою частіше обирають для масштабних приміщень. Великі дошки не тільки зручно укладати, такий дизайн підлоги вигідно відтіняє всі дизайнерські фішки інтер'єру. В сучасних монохромних і мінімалістичний інтер'єрах красива паркетна дошка стане яскравим акцентом і головним стилістичним елементом.

Вибираючи матеріали для підлоги, зверніть увагу на їх розміри. Односмугова дошка має ширину від 120 до 200 мм, товщину від 14 до 20 мм, з верхнім шаром не менше 2,5мм. Такі стандартні показники дозволяють робити шліфування і циклювання підлоги від 1 до 2-х разів. А це означає, що термін експлуатації вашої нової підлоги подовжується до 25-30 років.

 Крім розмірів дошки уваги заслуговує її обробка. Матеріали з деревини дуба і ясена краще виглядають з фаскою. До того ж поглиблення по краю планки - це можливість непомітно замаскувати наявні щілинки, які можуть з'явитися через неправильну експлуатацію дерев'яної підлоги, різкої зміни рівня вологості і температури повітря. Паркетна підлога з фаскою також прослужить довше, ніж інші покриття для підлоги.

.

Паркетна дошка 1-смугова

Паркетні покриття для підлоги з мінімалістичним дизайном зручно і вигідно купити в салоні «Все на пол». У нашому асортименті представлені підлогові покриття різної селекції. Паркетна дошка селект виділяється однорідним кольором і гладкою текстурою. Ці матеріали відносяться до першого сорту, а при їх виготовленні відбирають кращі планки без різких контрастів. Декором дощок служать витончені річні кільця, розташовані поздовжньо.

Паркетна дошка рустик допускає перепади за кольором. Така підлога, як правило, має яскраве контрастне забарвлення, на молочно-бежевому тлі можуть виділятися чорні і коричневі візерунки, сучки. Природні незначні дефекти лише підкреслюють унікальний дизайн паркету.

Для всіх наших гостей - європейське обслуговування і комфорт при виборі, знижки при замовленні, доставка і монтаж матеріалів.

.

.

.

на сторінку