Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Ламінат горіх

.

Ремонт - знайоме слово кожній людині. І вибір підлогового покриття займає не останнє місце в ремонтних роботах, адже всім хочеться, щоб підлога мала презентабельний і дорогий вид, як дошка з горіха, але коштував при цьому не так уже й дорого. Ламінована підлога під горіх прекрасно вирішить цю задачу і підійде для багатьох стилів інтер'єру: класичного, кантрі, сучасних варіацій різних стилів.

Переваги ламінату очевидні:

Невисока вартість - при зовнішніх якостях паркету ціна набагато нижче.
Екологічно чистий матеріал - у виробництві використовуються відходи деревообробного виробництва та смоли, які при експлуатації не виділяють шкідливих речовин.
Простота догляду - не потрібні додаткові дорогі засоби догляду для миття підлоги.

Замовляючи ламінат на «Всё на пол» ви купуєте сертифікований товар найвищої якості! Ламінована підлога буде вам служити не одне десятиліття, приносячи задоволення своєю красою. Так само замовляйте підкладку, яка забезпечить тиху підлогу вашому будинку.

Вибираючи кольори підлогового покриття, звертайте також увагу на ламінат світлого кольору і ламінат мербау , можливо саме ці відтінки допоможуть вам вирішити дизайнерські завдання.

По Києву і області ми здійснюємо доставку власним автотранспортом, а в регіони зручною клієнтам транспортною компанією. Якщо у вас виникають питання - телефонуйте нам, фахівці компетентно проконсультують вас у виборі покриття на підлогу!

.

.

Горіх