Паркетна дошка тик

 

Паркет тик і його деревина - одна з найкрасивіших і дорогих в світі. Найбільшою популярністю користується паркет світло-бежевого, червоно-коричневого і темно-коричневого кольорів. Індонезійський тик, представлений в салоні «Всё на пол», відноситься до класу люксових матеріалів, оскільки екзотична деревина має безліч переваг. Якими властивостями володіє паркет тик, і для яких інтер'єрів він підійде?

 

Паркет з тику

- еталонний матеріал для укладання на підлозі

 

Тик паркетна дошка з блискучими переливами світло-коричневих відтінків заворожує своїм сяйвом і активно привертає до себе увагу. Розкішний гладкий паркет просто неможливо не помітити! Чим так цінна деревина тика? Розберемо переваги дошки детальніше:

  1.   Екстремальна стійкість до будь-яких умов мікроклімату. Паркет зберігає свою форму при будь-яких коливаннях температури;
  2.   Шляхетний блиск. Дошки покриті напівглянцевим лаком, щоб підкреслити дорожнечу деревини;
  3.   Важке і тверде дерево витримує суворі експлуатаційні навантаження;
  4.   Стійкість до тиску важких меблів або обладнання;
  5.   Опір до зародження грибків та комах;
  6.   Відсутність заболоні, древоточіни і сучків;
  7.   Коричневі прожилки і оригінальні візерунки додають дошкам елегантності;
  8.   Вологостійкість.

Паркет з тика стане гідною прикрасою сучасних елітних інтер'єрів. Він підійде до інтер'єрів в стилі сучасної класики, провансу, модерну. Покриття для підлоги з тика виглядають стильно і дорого. Привнесіть в вашу вітальню, кабінет або спальню яскраві акценти, що підкреслять єдину концепцію стилю інтер'єру.

 

Де знайти кращий паркет тик в Києві?

 

Салон «Всё на пол» в Києві - це ексклюзивні колекції люксового паркету з натурального індонезійського тика від брендового виробника Brand Wood. Ми підберемо ідеальне підлогове покриття для вашої міської квартири або заміського будинку.