Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Паркетна дошка з Індонезії

паркетна дошка з Індонезії

Покриття для підлоги з Індонезії відносно давно з'явилися на українському ринку, тому встигли зарекомендувати себе і завоювати популярність серед споживачів. Підвищена увага до паркету з Індонезії пов'язана з особливими технічними характеристиками матеріалу. Перш за все, паркетна дошка з Індонезії відрізняється особливою міцністю і стійкістю до вологи. Весь секрет криється в деревині екзотичних порід дерев, які ростуть в умовах підвищеної вологості і мають щільність деревини на порядок вище, ніж у європейських порід.

 

Переваги паркетної дошки односмуговою з Індонезії

 

Покриття для підлоги з Індонезії виробляють з екзотичної деревини - горіха, тика, гевеї, мербау. Відзначимо переваги таких матеріалів:

  1. Ексклюзивний дизайн. Темні або світлі дошки з яскраво вираженою екзотичною текстурою виглядають чудово в будь-якому інтер'єрі;
  2. Стійкість до підвищеної вологості і перепадів температур;
  3. Підвищена щільність;
  4. Зносостійкість.

 

Запрошуємо відвідати шоу-рум «Всё на пол» в Києві, щоб вибрати і купити найміцніші і довговічні покриття для підлоги для будинку або офісу. Ми представляємо колекції від популярних брендів за прийнятними цінами. Консультанти магазину розкажуть детальніше про коженого виробника паркетних підлог і допоможуть підібрати відповідні матеріали.

Заходьте на наш сайт, щоб вчасно дізнаватися про розпродажі і акції кращих підлогових покриттів.

.

.

на сторінку