Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Терасна дошка Мербау

Яке дерево вибрати для ступенів з терасної дошки?

терасна дошка торцева

Мербау - екзотична деревина, яка користується неймовірною популярністю серед шанувальників елітних підлогових покриттів . Терасна дошка Мербау виглядає неймовірно стильно і дорого. Гарна текстура дерева бронзово-коричневого кольору з золотистим вкрапленням підійде під будь-який інтер'єр/екстер'єр і стане гідною прикрасою приміщення або відкритого майданчика.

Терасна дошка з дерева мербау наділена безліччю переваг:

  •   Протистоїть зараженню плісняви, не боїться комах;
  •   Не вбирає вологу і зберігає свою форму при підвищеній вологості;
  •   Практично не підлягає деформації;
  •   Підходить для експлуатації в складних умовах.

З огляду на всі плюси терасної дошки мербау, даний матеріал без побоювання можна використовувати для облагороджування зони навколо басейну, сауни, лазні, палуби, для балконів і ступенів.

 

Сходи з терасної дошки Мербау ступені з терасної дошки

 

Сучасні виробники рекомендують масив терасної дошки застосовувати для виготовлення балконів і сходів. Терасна дошка торцева, для майданчиків, ступенів, ганку і веранди цілком може бути виготовлена з деревини мербау. Тут також відмінно підійде терасна дошка вельвет - має рифлену поверхню. 

Вибирайте текстурні дошки з рельєфною поверхнею, які надають антиковзаючий ефект і об'ємний вигляд будь-якого виробу. Сходинки з терасної дошки такого профілю будуть максимально безпечними, адже покриття не ковзає навіть при опадах.