Терасна дошка Мербау натуральний 21х140мм

Терасна дошка з деревини мербау відмінно підходить для терас як навколо басейнів так і на паркани, перголи і інші вироби для приватного будинку. Дошка має з одного боку гладку, з іншого профільовану поверхню, лицьовій може бути будь-яка зі сторін. Терасна дошка мербау має прекрасні антисептичні та протигрибкові властивості, так як зростає з вологістю більше 90%.

Детальніше

BW036

Новий

3 135,00 грн 2

У зв'язку з нестабільністю курсу, уточнюйте, будь ласка, ціни у менеджерів

Додати до списку бажань

Селекція Селект
Матеріал Мербау
Покриття Шліфований
Фаска 2-х стороння
Конструкція Масив
Країна виробник Індонезія

Для майданчика площею 100 кв / м буде потрібно купити 115 кв / м терасної дошки, як правило 15% дошки йде на підрізування, так як стикуватися дошка повинна виключно на лагу для уникнення прогинів на терасі. Ми намагаємося завжди підібрати оптимальну специфікацію довжин дощок для мінімізації відходів на підрізування.

Інструкція по установці декінг Мербау:

Укладання терасної дошки досить проста, і виконати цей не складний технологічний процес може кожен. Для цього знадобиться перфоратор, шуруповерт і будівельний рівень. Також додатково до дошки Ви повинні придбати лаги і металеві кріплення.
Збірка тераси складається з двох етапів: установка лаг і закріплення дошки на лагах.

Установка лаг:

  • Монтаж лаг проводиться на підставу, яке буде забезпечувати стік води, тобто мати ухил або дренажну систему. Лаги необхідно укладати в напрямку ухилу, для забезпечення безперешкодного стоку води. Товщина лаги повинна бути не менше 40 х 50 мм.
  • Лаги кріпляться до основи за допомогою дюбелів і саморізів. Лага в місці вкручування саморіза попередньо засверливают. Діаметр отвору повинен бути дорівнює діаметру шурупа без урахування гвинтової нарізки. Рекомендується використання шурупів з антикорозійним покриттям.
  • Відстань між лагами не повинно перевищувати 500 мм, при цьому краї стикуються дощок повинні лягати на лагу рівномірно. У разі необхідності в місцях стиків встановлюються додаткові лаги.

Закріплення дошки на лагах:

  • З тильного боку дошки прикріплюються заставні пластини за допомогою саморізів з кроком не більше 700 мм по довжині дошки з двох сторін (дошка в місці вкручування саморіза попередньо засверливают).
  • З одного боку дошки заставні пластини заводяться під уже закріплену дошку і не прикручуються саморізами до лагу і служать для запобігання прокручування дошки. Фіксують дошку на лагах за допомогою закладних пластин які розташовані на другій стороні дошки, зберігаючи зазор між дошками. Зазор становить 3 мм.

Відгуки про Відгуки про "Терасна дошка Мербау натуральний 21х140мм" - (0)

на основі 0 відгука (ів) - 0 1 2 3 4 0/530 інших товарів в цій категорії: