Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Бренд
Фільтр


Блог

Широкий ламінат

.

Вибираючи стиль інтер'єру для свого будинку напередодні ремонту, можна побачити певну закономірність: практично всі стилі орієнтовані на красиву дерев'яну підлогу з довгою і широкою мостиною. Виглядає це дуже дорого, стильно і престижно, а широкий ламінат 33 клас з інтернет-магазину Vsenapol зможе за цілком прийнятні гроші повторити цей ефект. Відтінки, текстури, імітовані породи дерева пропонуються на нашому сайті різноманітні, це може бути вибілений дуб для стилю прованс або морений дуб кольору антрациту для стилю лофт.

.

Широкий ламінат 33 клас

.

Купити широкий ламінат в Києві і Україні за доступною ціною в нашому інтернет магазині - придбати практично вічне покриття для підлоги. Довічну гарантію на якість своєї продукції дають багато відомих виробників, особливо для тих, хто вибирає широкий ламінат 33 класу для житлових приміщень. Для використання в комерційних цілях на такий ламінат гарантія до 15 років.

Експлуатаційна стабільність характеризує водостійкий ламінат для кухні, тим більше що він випускається з плит ПВХ, дивно стійких до будь-яких агресивних дій: подряпин, ударів, стирання, проливанню побутової хімії і падіння палаючих сірників, тому ні плям, ні подряпин в процесі експлуатації ви не знайдете. Особливо ефектно виглядає у вітальні, в спальні або на кухні ламінат під паркет квадратний. Імітація художнього паркету настільки достовірна, що захоплює дух.

.

З огляду на постійну нестачу часу, зручно робити вибір і покупку товару в інтернет магазині «Всё на пол». Онлайн каталог доступний цілодобово, можна не поспішаючи вибрати, відправити заявку або питання, а ми передзвонимо у зручний для вас час. Також до вашої уваги надається наш шоу-рум підлогових покриттів, де ви зможете побачити «вживу» і помацати будь-який зразок.

Купуючи брендові якісні підлогові покриття, ви також можете вигідно купити все необхідне для монтажу і догляду, купити плінтус з тієї ж колекції, що і модель ламінату. Купівля всіх матеріалів одного виробника - гарантія того, що ламіноване покриття буде ідеально виглядати в поєднанні з іншими матеріалами. Вдалих покупок, телефонуйте!

.

.

Широкий
на сторінку