Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Паркетна дошка американський горіх

 

 паркетна дошка горіхАмериканський горіх - найгідніша з деревин, що використовується європейськими виробниками при виготовленні паркетної дошки. Завдяки відмінним технічним характеристикам і високім декоративнім цінностям паркетні дошки з американського горіха полюбилися споживачами в усьому світі.

 

Паркетна дошка горіх американський - еталонне покриття для будинку

 

Для надання особливого шарму дизайну паркетні дошки найчастіше проходять спеціальну обробку напівматовим лаком, рідше - твердим воском. Гладка свилевата структура деревини саме з покриттям злегка блискучим лаком найкраще проявляє свій автентичний декор. Дошка горіха в неповторних натуральних відтінках навіть через роки експлуатації випромінює своє природне дихання дерева. Світло-коричнева підлога з горіха ідеально поєднується з класичним або модерновим інтер'єром. Американський горіх допоможе створити теплу і комфортну для ходьби поверхню в будь-якому приміщенні. Візерунчастий малюнок цього шикарного дерева, що складається з модних відтінків золотисто-коричневих і шоколадних кольорів, виглядає неймовірно дорого!

 

Паркетна дошка горіх односмугова

паркетна дошка горіх

Верхній робочий шар паркетної дошки - це тонкий зріз деревини горіха, який має різноманітний колоритний візерунок. Важливий момент при виборі підлогового покриття - це зовнішній вигляд дошки:

  •   Паркетна дошка односмугова горіх виглядає приголомшливо імпозантно, чудово передає фактуру дерева. Такі дошки представлені у вигляді цілісних плашок;
  •   Двосмугова паркетна дошка чудово підходить для будь-яких інтер'єрів, як домашніх, так і комерційних. Верхній шар складається з двох плашок одного розміру;
  •    Трьохсмугова паркетна дошка - ідеальний вибір для невеликого простору. Має три ряди плашок різного розміру. Виглядає стильно і ефектно.

Ціна на паркетну дошку горіх досить різноманітна, чим товще верхній шар, тим ціна вище. У шоу-румі «Всё на пол» ви можете подивитися нову колекцію і купити паркетну дошку горіх за оптимальною ціною.

.

.