Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Паркетний лак

за вигідними цінами в Україні

лак для паркету купити

Для довгої і бездоганної служби паркету його необхідно захистити від негативного зовнішнього впливу: вологи, пилу, важких меблів, каблуків, кігтів тварин, іграшок на колесах. Паркетний лак і є тим самим засобом, призначеним для збільшення міцності дерев'яних поверхонь. Купити паркетний лак в Україні можна декількох видів:

  1.      Поліуретановий лак на водній основі - універсальний засіб для всіх типів деревини. Захищає дерев'яні покриття і збільшує їх міцнісні характеристики. Самий екологічно чистий лак, буває 2-х і 1-но компонентний.  Двокомпонентні поліуретанові лаки володіють найвищою міцністю до стирання;
  2.      Алкідний лак на основі смоли, деревинного масла і розчинника. Здатний глибоко проникати в структуру дерева, підсилюючи його твердість.  При нанесенні підсилює колір дерева, роблячи його більш насиченим. До суттєвих плюсів можна віднести дуже високу твердість і стійкість до механічних навантажень, до суттєвих мінусів - низький рівень екологічної безпеки, у зв'язку з чим заборонений у багатьох європейських країнах; поліуретановий клей
  3.      Поліуретаново-акриловий лак - більш бюджетний варіант лаків, призначених для приміщень з середньою прохідністю. Щоб надати підлозі міцності рекомендують нанести кілька шарів, після чого для фінішного шару застосувати 2-х компонентний поліуретановий лак;
  4.      Акриловий лак - швидковисихаючий засіб. Через невисоку зносостійкість застосовується тільки в житлових приміщеннях з невисокою прохідністю, таких як спальні. За рахунок низької вартості може істотно знизити витрати на покриття підлоги.

 

Виходячи з вищезгаданого, найкраще поєднання якості і ціни - це водний паркетний лак на поліуретановій основі. Даний засіб служить для захисту підлоги від механічної дії і УФ променів, збільшує термін експлуатації підлоги і не шкодить здоров'ю. Після лакування ваш паркет виглядає бездоганно! Вигідно купити зносостійкий паркетний лак на водній основі зручно в салоні «Всё на пол». Ми пропонуємо брендові паркетні лаки за демократичними цінами.

 

Де купити лак для паркету в Києві?

двокомпонентний клей

.

В магазині представлений великий вибір лакофарбових покриттів і інших засобів для догляду за паркетом. У нас можна купити паркетний лак для будь-якого типу приміщень:

  •   Для дитячої та спальні - водорозчинний лак;
  •   Для кухні - поліуретановий;
  •   Для вітальні і передпокою - 2-х компонентний поліуретановий.

Ціна на лак для паркету залежить від його технічних характеристик, обсягу упаковки і виробника.  Консультанти салону допоможуть визначитися з вибором і порадять, який лак для паркету розумніше купити для вашої підлоги.