Знижена ціна! Лак-грунтовка Bona Gel, на водній основі, 5л Переглянути більше

Шпаклівка Bona Mix Fill, на водній основі, 5л

Bona Mix Fill Бона Мікс Філ - сполучна речовина на водній основі, призначена для змішування зі шліфувальним пилом для отримання шпаклівки необхідного кольору та консистенції. Mix Fill використовується для заповнення швів, тріщин та інших незначних дефектів на дерев'яних підлогах до 2 мм завширшки. Продукт сумісний з усіма лаками та оліями фірми Bona.

Детальніше

Новий

2 635,00 грн /шт

-15%

3 100,00 грн

У зв'язку з нестабільністю курсу, уточнюйте, будь ласка, ціни у менеджерів

Додати до списку бажань

Країна виробник Швеція
Бренд Bona

Підготовка
Перед заповненням швів, тріщин та ін переконайтеся, що поверхня чиста, суха. Підлога має бути відшліфована. Остаточне шліфування повинне проводитися абразивом із зернистістю 100-120. Пил від остаточного шліфування повинен бути збережений для замішування шпаклівки. Під час нанесення та сушіння температура в приміщенні та продукту не повинна бути нижчою від +13 °C.

Застосування продукту
Примітка: перед використанням ретельно струсити.

Bona Mix Fill слід змішати нержавіючим шпателем із пилом від остаточного шліфування до отримання необхідного кольору та в'язкості. Шпаклівка має бути нанесена по всій поверхні підлоги. Широкі шви та тріщини можуть вимагати додаткового нанесення шпаклівки. Зверніть увагу на те, що шпаклівка не підходить для заповнення швів і тріщин шириною більше 2 мм. Час висихання приблизно 20 хвилин, проте час висихання може бути збільшений залежно від глибини заповнення. Після висихання Mix&Fill поверхня підлоги повинна бути знову відшліфована, використовуючи абразивний матеріал або систему Bona Scrad із зернистістю 100-120. Підлога може бути покрита будь-яким лаком або олією фірми Bona.

Технічні дані
Тип продукту: акрилатна дисперсія.

ЛОС: 10 г/літр.

Співвідношення суміші: змішати до стану каші.

Час висихання: час до початку шліфування близько 20 хвилин в залежності від ширини та глибини заповнення.

Інструменти, що застосовуються: нержавіючий шпатель.

Витрата товару: приблизно 1 літр на 10 м.кв. в залежності від глибини та ширини заповнення.

Безпека товару: не класифікується.

Чищення: протерти інструмент від залишкового матеріалу, очищати з мінімальною кількістю води. Висушений матеріал може бути механічно видалений або за допомогою води.

Термін зберігання: 1 рік з дати виробництва в закритій упаковці. Берегти від морозу.

Зберігання/транспортування: температура не повинна опускатися нижче +5°С або перевищувати +25°C під час зберігання та транспортування.

Утилізація: висохлі залишки утилізуються звичайним чином, як будівельне сміття. Рідкі залишки матеріалу не слід зливати у каналізацію.

Відгуки про Відгуки про "Шпаклівка Bona Mix Fill, на водній основі, 5л" - (0)

на основі 0 відгука (ів) - 0 1 2 3 4 0/530 інших товарів в цій категорії: