Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Паркетна дошка Brand Wood

Бренд Вуд - підлогове покриття, яке виробляють в Індонезії під європейською торговою маркою. Завдяки європейському контролю в процесі виробництва матеріали проходять чотири етапи контролю якості, тому гарантія на цей товар розрахована на десятиліття. Верхній шар виготовляється з високоміцних порід деревини і покритий спеціальним покриттям з високоміцного поліуретанового лаку, саме це забезпечить зносостійкість вашій підлозі. Всі матеріали, що застосовуються у виробництві, абсолютно безпечні і екологічні, що підтверджено сертифікатами.

.

Паркетна дошка гевея brand wood

.

Brand Wood виробляє паркетну дошку з цінних порід горіха, сунгкаї, палісандра, тика, мербау і т.д. Паркетна дошка гевея - виготовлена з екзотичної деревини каучукового дерева, обробленого особливим ручним способом, таке покриття підлоги додасть вашій кімнаті індивідуальності і неповторністі. Різні колірні варіанти допоможуть вирішити дизайнерські завдання для різних приміщень.

Наші фахівці прагнуть до досконалості, тому ми відповімо вам на всі ваші запитання про паркетну підлогу, допоможемо підібрати допоміжні матеріали, здійснимо доставку і зробимо укладання паркету. Так само на нашому сайті ви знайдете дошку Tavar.

.

.

на сторінку