Укладання ламінату

.

Інтернет-магазин «Всё на пол» - салон підлогових покриттів в Києві, що надає відмінний сервіс та чудовий вибір товарів, необхідних для укладання ламінату.

.

Наш інтернет-магазин спеціалізується виключно на підлогових покриттях та їх монтажі, тому купуючи у нас все для ламінованої підлоги, вам не варто турбуватися про те, де шукати майстрів для укладання ламінату. Наші співробітники з багаторічним досвідом з радістю виконають цю роботу, ціна на укладку ламінату в Києві вас приємно здивує.

укладання ламінату на теплий дерев'яна підлога ціна за м2 Київ

.

Таке покриття як ламінат дуже популярно в останні роки. Зносостійкість покриття, зовнішня схожість з деревом і ціна подобаються людям, які роблять ремонт у своїх квартирах і офісах, магазинах і будинках. Вибираючи підлогу з ламінованого ДСП, ви можете отримати саме той малюнок і колір, який був задуманий на стадії проекту, тому що палітра кольорів в ламінаті дійсно величезна. Укладання ламінату - нескладний процес, оскільки виробники брендових покриттів випускають ламіновані дошки з замковими кріпленнями, завдяки яким монтаж підлоги проходить швидко і легко.

 

Але від обраної технології укладання безпосередньо залежить, як довго буде вам служити улюблене підлогове покриття. Тому тут вкрай важливе якісне укладання ламінату, ціна за м2 всього 70 гривень від фахівців нашого салону. Наші майстри приїдуть в зазначений час, швидко і акуратно виконають всі роботи. Вартість монтажу може варіюватися, але якість робіт співробітників «Всё на пол» не залежить ні від складності, ні від обсягу.

 

Укладання ламінату за вигідною ціною в Києві

 

Шукайте, де замовити в Києві укладку ламінату на теплу підлогу? Наші фахівці надають весь спектр послуг, пов'язаних з продажем, доставкою і монтажем ламінату за доступними цінами в Києві.

Перед монтажними роботами співробітник виїде на об'єкт і перевірить якість стяжки. Нерівності поверхні не повинні перевищувати допустиму межу 2мм на 2м. Додатково наші фахівці допоможуть розібратися в питаннях, пов'язаних з вологістю і температурою приміщення, пояснять, як проводиться акліматизація матеріалу.

У вартість укладання ламінату входить настіл підкладки, але не входить:    

  •          Гідроізоляція бетонної стяжки.    
  •          Монтаж плінтусів. 

Майстри від салону «Всё на пол» виконають укладання ламінату однаково якісно, будуть це широкі або вузькі ламелі, або може ви вибрали підлогу під плитку. Якщо у вас виникають додаткові питання, наприклад, скільки коштує покласти ламінат для великих або маленьких обсягів, або скільки коштує діагональне укладання ламінату, телефонуйте нашим консультантам.

Укладання ламінату

У цій категорії немає товару