Паркет і паркетна дошка французька ялинка

Паркет - традиційне і найбільш практичне підлогове покриття, яке підходить для всіх типів квартир, будинків, офісів або комерційних приміщень. Укладання паркету малюнком «французька ялинка» вважається найбільш стильним і ефектним. Класичний паркет французька ялинка здатен миттю перетворити будь-які апартаменти, внести в приміщення енергетику розкоші і багатства. Саме тому нестаріючий тренд використовують і в наші дні.

Паркетна дошка французька ялинка

Паркет «ялинкою» укладали ще майстри в Англії в 16 столітті. Дерев'яні дощечки викладали оригінальним візерунком в розкішних палацах і маєтках. Для царських апартаментів вибирали паркет з добірної деревини цінних порід дерев, найчастіше з червоного дерева або дуба. Така підлога вважалася найбільш дорогою, її могли дозволити собі тільки привілейовані громадяни.

В наші дні паркет «французька ялинка» також свідчить про достаток і особливий статус господарів будинку. Якими ж перевагами володіє паркетна дошка французька ялинка, що її популярність не знижується вже більше 5-ти століть поспіль?

Французький дубовий паркет і його переваги

Для створення паркетної підлоги «французька ялинка» використовують цінний обробний матеріал. З деревини дуба, горіха, ясена випилюють плашки, довжиною від 50 до 90 сантиметрів. Ширина планок коливається від 6 до 18 сантиметрів. При укладанні мостин під кутом один до одного, утворюються підлога, що нагадують малюнок ялинка. Таке укладання практично художнього паркету має ряд переваг:

1)  Практична і якісна підлога прослужить, не втрачаючи свої характеристики, від 15 до 30 років;

2)  Щільна поверхня деревини оброблена лаком і маслом, що підвищує міцність дощок і зносостійкість підлоги;

3)  Підлога зберігає тепло протягом цілого року;

4)  Складний декоративний малюнок виглядає неймовірно стильно й елегантно;

5)  Застосовуючи планки в різних кольорах, можна візуально скорегувати розміри приміщення, додати обсягу і простору;

6)  Різні виконання малюнків при укладанні підлоги і кути нахилу від 30 до 60 градусів дозволяють використовувати паркет «французька ялинка» як для просторих, так і компактних приміщень.

.

У шоу-румі « Всё на пол » ви можете купити паркет французька, англійська або угорська ялинка в різному кольоровому виконанні. У нашому асортименті доступний до замовлення паркет будь-яких розмірів, вибирайте потрібну довжину або ширину!

.

Ми підібрали колекцію матеріалів для всіх стилів інтер'єрів. У нашому салоні представлений паркет від українських і європейських брендів, а також ексклюзивна колекція паркету з Індонезії від компанії BrandWood

На нашому сайті ви знайдете вигідні пропозиції і розпродажі паркету.