Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Характеристики ламінату

.

Престижна дерев'яна підлога, стіна, декорована дивовижним по красі каменем - це атрибути затишного будинку, і якби не ідеальний малюнок дерев'яного зрізу і візерунка каменю, здогадатися, що це ламінат, було б складно. Різноманіття видів по імітованому дереву або натуральному каменю, товщині захисної плівки, розмірами панелі, типу замка, наявністю фаски і багато чому іншому в сучасному ламінаті вражають. В інтернет магазині Vsenapol широкий вибір ламінованих покриттів доступний 24 години на добу.

Щоб простіше орієнтуватися і купити товар, характеристики якого задовольняли б потреби тих чи інших типів приміщень, розроблені загальні стандарти ламінату. Якщо раніше побутовим вважалися класи 21-23, а 31 відносився до комерційного класу, то зараз ситуація змінилася завдяки більш суворим критеріям оцінки. Нікому не хочеться змінювати підлогове покриття кожні 3-4 роки, це досить дорого, не кажучи вже про незручності під час ремонту в будинку. Тому так популярні 32 клас і 33 клас, причому у 33 характеристики найвищі.

.

Від чого залежить клас ламінату?

Перш ніж привласнити той чи інший клас продукції, його тестують за розробленими методиками:

1. тест на стійкість до стирання, проводиться на верстаті з обертовим абразивним коліщатком;
2. тест на механічний опір падаючій кульці з металу;
3. тест на розбухання, водостійкий не повинен змінити свої розміри більше, ніж на 4%.

Основні групи, рекомендовані до використання - це 31, 32, 33, 34 клас.

Для житлових приміщень можна використовувати 31 марку, але краще купити ламінат 32 клас - вище якість, величезний вибір, гарантія до 20 років. Багато виробників розробляють не тільки гладкий ламінат, характеристики якого будуть дуже хороші, але і цікаві дизайни з «натуральною» текстурою струганої дошки з фаскою або паркету з різними рівнями плашок, при цьому гарантуючи вологостійкість.

Якщо ви хочете покриття, що нагадує дубову підлогу, у ванній кімнаті, варто купити ламінат 33 клас , що відрізняється підвищеною міцністю і несприйнятливістю до води, недарма його рекомендують встановлювати в коридорах, торгових центрах, кафе і магазинах, в холах готелів і кінотеатрів.

Кращі експлуатаційні властивості має ламінат 34 класу - цей сучасний матеріал можна стелити в самих прохідних і вологих приміщеннях комерційних структур, гарантія від 25 років до довічної, але і коштує такий ламінат недешево.

Вибираючи клас ламінату, варто врахувати призначення приміщення, заявлені характеристики 33 класу вподобаного ламінату і поцікавитися виробником. Не секрет, що брендовий ламінат служить набагато довше заявленого гарантійного терміну, легше монтується і без проблем експлуатується.

Інтернет магазин «Всё на пол» пропонує купити ламінат 32 і 33 клас - найкраща ціна в Києві і по Україні, представлені провідні європейські бренди з незмінною високою якістю продукції.

.

.

на сторінку