Укладання паркетної дошки:

як зробити швидко і якісно

Укладання паркетної дошки

Паркетна дошка - багатошарове підлогове покриття, що характеризується чудовими технічними характеристиками і неперевершеною естетикою. Паркетна дошка виробляється з натуральної деревини - одного з найбільш міцних і життєздатних матеріалів. Однак довговічність паркетних підлог залежить не тільки від якості покриття для підлоги, а й від дотримання технології та способу укладання паркетної дошки. Правильний порядок укладання паркетної дошки - це запорука довгої і безпроблемної експлуатації дерев'яних покриттів в будинку, квартирі або офісі.

 

.

Укладання паркетної дошки - основні секрети монтажу і ціна за м2

Паркетна дошка з укладанням під ключ

Перед монтажем нових підлогових покриттів необхідно зробити виміри приміщення. Вартість укладання паркетної дошки неможливо розрахувати без метражу вашої оселі. Заміряти приміщення прямокутної форми не складе труднощів. Множимо ширину кімнати на її довжину, і отримуємо площу. Складнощі з вимірами можуть виникнути в приміщенні нестандартної форми. Тоді майстри рекомендують візуально розділити кімнату на кілька квадратів / прямокутників, заміряти площу кожної ділянки, а потім скласти показники. Знаючи ваші заміри, майстри зможуть розрахувати вартість робіт з укладання паркетної дошки.

 

Паркетна дошка з укладанням під ключ - етапи монтажу

 

Укладання підлог паркетною дошкою - складний технологічний процес, який краще довірити кваліфікованим фахівцям. Займатися укладанням дорогої паркетної дошки своїми руками ми не рекомендуємо - ви не знаєте всіх «тонкощів» монтажу, і маленькі помилки можуть обернутися великими фінансовими втратами.

Укладання паркетної дошки ціна за м2

А тепер про головні моменти. Незалежно від того, в якому приміщенні буде проходити монтаж підлоги, даний процес складається з декількох етапів:

І етап - Підготовка матеріалу. Укладати тільки привезені дерев'яні покриття для підлоги не можна. Матеріал повинен акліматизуватися в тих умовах, де буде проходити монтаж. Просто залиште упаковки з дошками в квартирі на 2-3 дні. Простежте, щоб у приміщенні не було протягів, вологість була в межах 40-60% і температура не опускалася нижче 18 градусів.

ІІ етап - Зачистка основи. В якості основи підлоги підійде чорнова підлога на основі фанери або бетонна стяжка. Переконайтеся, що основа суха і рівна. Перед укладанням дощок основа ретельно очищюється від всіх найменших частинок пилу, бруду, піску.

ІІІ етап - Установка підкладки. Для цього застосовують спеціальні матеріали, які виступають амортизуючим шаром і забезпечують оптимальний рівень шумоізоляції.

IV етап - Укладання паркетної дошки, дотримуючись інструкції виробника. Різні бренди виготовляють покриття для підлоги зі з'єднаннями шип-паз, з інноваційними замковими або іншими кріпленнями.

укладка паркетної дошки своїми руками

Найчастіше монтаж дощок здійснюється шляхом закріплення планок за допомогою замкових з'єднань. При наявності замкових з'єднань допускається укладання паркетної дошки своїми руками, вивчивши попередньо покрокову інструкцію. Однак, якщо ви не відчуваєте в собі сил справитися з подібною роботою, рекомендуємо перестрахуватися і запросити для монтажу підлоги кваліфікованих майстрів.

Якщо у придбаної вами дошки з'єднання шип-паз, то проводиться укладання паркетних дощок на клей. Ціна такої роботи залежить від складності малюнка і напряму укладання. Недорого коштуватиме пряме укладання дошки палубним способом, дорожче - діагональне або укладання дошки «ялинка». Рекомендується укладання паркетної дошки на бетонну стяжку за допомогою клею, якщо основа підлоги додатково оброблена гідроізоляційними засобами.

 

Вибираючи покриття для підлоги для квартири в салоні «Всё на пол», звертайтеся до нас за консультацією - наші фахівці розрахують вам в онлайн режимі ціну за роботу укладання паркетної дошки і проконсультують, які допоміжні засоби вам знадобляться для монтажу певного виду паркетної дошки.

У цій категорії немає товару