Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Толщина (см)
Фільтр


Блог

Масивна дошка

масивна дошка Київ ціна

Деревина - основний матеріал, який використовується при виробництві натурального паркету. Однак саме порода дерева впливає на якість масиву, термін його експлуатації, а також декоративні властивості. І світла, і темна підлога активно застосовуються для оформлення сучасних інтер'єрів. Неповторний унікальний візерунок дозволяє елегантно облаштувати будь-який житловий або комерційний простір. Які ж породи дерев виробники використовують найчастіше?

 

Масивна дошка виробництво Україна

Працюючи з деревом, виробники масивної дошки в першу чергу враховують технічні характеристики деревини. Властивості тієї чи іншої породи дерева впливають на якість підлоги, її щільність, ступінь сушіння, схильність до викривлення і довговічність. Різноманітність натуральних відтінків деревини - це відмінна можливість підібрати масив з унікальним кольором або візерунками, який ідеально буде поєднуватися саме з вашим інтер'єром. Можете також звернути увагу на пофарбований масив - тонування дозволяє змінювати природний відтінок дерева, робити дошки більш яскравими або темними.

масивна дошка Київ ціна

Брендові українські та європейські виробники паркетних підлог переважно використовують такі породи дерева:

  • Дуб - світлі жовто-коричневі дошки з сріблястим візерунком на широких серцевинних променях. Щільна і стійка деревина відмінно піддається відбілюванню і тонуванню.
  • Ясен - дивовижний молочно-кремовий відтінок робить цю деревину впізнаваною серед інших. Відрізняється великою текстурою, прямим розташуванням волокон, високою ударною в'язкістю і гнучкістю.
  •  Бамбук - масив незвичайного забарвлення. Зустрічається порода білого і янтарно-золотистого кольору з характерними чорними прожилками. Масивна дошка з бамбука довго зберігає свої розміри і форму незалежно від умов мікроклімату.
  •  Горіх - помірно стійка проти гниття порода відрізняється широкою гамою відтінків. Зустрічається горіх від самого світлого до насичено шоколадного відтінку, а також світло-сірі породи. Деревина легко піддається обробці і поліровці.
  • Американський чорний горіх - дерево може мати світло-коричневу або темно-шоколадну деревину з заболонню молочного відтінку. Легко піддається обробці, порода з прямими волокнами.
  • Мербау - неймовірно міцна деревина з чудовим червоно-коричневим відтінком. Згодом паркету властиво темніти. Такий настил має унікальні водовідштовхувальні властивості.
  • Палісандр - темно-коричневий цінний матеріал з характерними світлими і зеленувато-фіолетовими смугами, розташованими в хаотичному порядку по всій планці. Серцевинні промені неймовірно ефектно виділяються при поперечному розрізі. Щільний і твердий палісандр характеризується тривалою експлуатацією.
  • Гевея - деревина світло-коричневого кольору, яка після обробки набуває золотисто-бежевого відтінку. Прямо волокниста порода з рівною текстурою визнана однією з найстабільніших і стійких до стирання. Хоч гевея і не перевищує дуб в твердості, проте вище його в щільності. Перепади температури і вологості не зіпсують масив з гевеї.

масивна дошка Київ ціна

Масивна дошка - найкраще рішення в облаштуванні підлог всередині будинку. Екологічна і тепла підлога призначена для приміщень різного типу, рекомендуємо купити паркет масив для вітальні, спальні, дитячої кімнати і робочого кабінету.

 

Купити масивну дошку

 

Вибрати й купити масивну дошку для будинку - завдання не просте. Віддаючи перевагу натуральній підлозі, рекомендується звертати увагу на особливості матеріалу, виробника і ціну масивної дошки. Сьогодні досить багато підлогових покриттів виробництва України, які відповідають високому рівню якості і мають неймовірні стильні дизайни.

.

Паркет і масивна дошка за вигідною ціною

Магазин «Всё на пол» в Києві пропонує унікальний асортимент масивної дошки від кращих світових і вітчизняних виробників. Ми підібрали колекції паркету з кращими характеристиками, щоб у наших клієнтів була можливість гарантовано купити якісний масив за прийнятними цінами.

МАСИВ ЗА ПОРОДОЮ ТА КОЛЬОРОМ

на сторінку