Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Ламінат Quick Step

.

У вас маленькі діти і вони так люблять їздити по кімнаті на велосипеді? А на кухні часто б'ється посуд? Вам потрібен ламінат quick step!

Яскрава і помітна назва бренду Quick Step належить лінії підлогових покриттів бельгійської фірми Unilin Group. Купити ламінат quick step за доступною ціною в інтернет магазині Vsenapol - забезпечити свій будинок найякіснішим покриттям підлоги з гарантією 25 років.

Все це можливо завдяки інноваційним технологічним процесам, оригінальному дизайнерському підходу і повному циклу створення ламінату, що дозволяє здійснювати контроль якості на кожному етапі виробництва.

Ламінат квік степ відрізняється вишуканим, стильним і солідним виглядом, а завдяки нестандартним рішенням дизайнерів і технологів, текстура ламінату достовірно відтворює вигляд паркету за рахунок природних фактур і збалансованих кольорів в колекції Quick step Classic.

Ламінат Quick step Perspeсtive вражає схожістю з свіжо струганою дошкою як за зовнішнім виглядом, так і за текстурою. Достовірності їй додають вкраплення сучків, нерівностей, дрібних щілин - все, як у натуральної дошки, не відрізнити. При тому не тільки візуально, але і тактильно.

Плюсом ламінату є більш простий догляд за ним, ніж за натуральним деревом. Бельгійський ламінат quick step офіційний сайт Vsenapol пропонує купити жителям Києва та України за реальними і доступними цінами, таке покриття допоможе створити затишок у вашому будинку на довгі роки.

.

Ламінат Квік степ

.

Підлогове покриття завжди на виду і знаходиться в самій жорсткій експлуатації, тому ми рекомендуємо ламінат квік степ, його технологія виготовлення і використовувані матеріали продумані до найдрібніших нюансів.

1. Зносостійкість - верхній шар в ламінаті є найдорожчим в процесі виготовлення, саме він надає надзвичайну міцність і несприйнятливість до подряпин і механічних пошкоджень, а верхній шар ламінату квік степ в рази міцніше, ніж у інших виробників;
2. Вологостійкість - стелити можна всюди, навіть якщо є можливість нетривалого прямого контакту з водою, але не біля басейну. Стики також оброблені водовідштовхувальними просоченнями, а замкові з'єднання - кращі з існуючих, вони дозволяють багаторазово розбирати і укладати ламінат квік степ на нове місце. Якщо ви забажаєте купити ламінат АГТ , більш бюджетний варіант, можете бути впевнені в якості замків - їх розробляли фахівці QuickStep.
3. Екологічність - ламінат квік степ купити можна сміливо в дитячі приміщення, для людей, які страждають на алергію, адже ні в його склад не входять, ні при виробництві не застосовуються шкідливі для здоров'я речовини. Навпаки, він містить речовини, які відштовхують забруднення, не дають мікробам можливості жити і розмножуватися на поверхні. Подібної екологічної чистоти в будинку можна досягти, якщо також ламінат Kaindl купити , відомої австрійської фірми, яка сама вирощує альпійську ялинку для своєї продукції.
4. Звукоізоляція - бельгійський ламінат Quickstep має прекрасні шумоізолюючі властивості, а також можна купити ламінат квік степ, який навіть знижує шум кроків, що підходить для ігрових і дитячих кімнат.

.

Де недорого купити Quick Step?

.

Ламінат квік степ налічує багато видів і колекцій, але по товщині буває 7мм - рекомендований для невеликих приміщень, 8мм і 9,5мм - для будь-яких приміщень, в тому числі і для комерційних, 12мм (колекція quick step impressive ultra) - водостійкий для приміщень з великою прохідністю.

Інтернет магазин «Всё на пол», завдяки прямим поставкам, на великі обсяги пропонує купити ламінат квік степ - ціна буде наближена до оптової, що недорого, з огляду на якість ламінату і гарантію виробника.

Замовляйте, телефонуйте, ми із задоволенням і вчасно доставимо ваше замовлення!

.

.

Quick Step
на сторінку