Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Терасна дошка Tardex

по самій розумній ціні в Києві

терасна дошка tardex

Ви почали будівництво або вирішили облагородити зовнішній вигляд будинку? Швидше за все, у вас виникне питання: а який матеріал краще використовувати для обробки? Раніше вибір був невеликий - або дерево, або камінь. Дерев'яні дошки з європейських порід деревини вимогливі в догляді і в експлуатації. Екзотична деревина володіє кращими характеристиками, однак і ціни на такі матеріали досить високі. Плитка або камінь продаються за нижчими цінами, але їх зовнішній вигляд і холодна поверхня не завжди задовольняє всім вимогам замовників.

.

.

Пластикова терасна дошка від українського бренду Tardex

терасна дошка тардекс

Українська компанія Tardex вже більше 7 років займається виробництвом терасної дошки decking. Сьогодні Tardex пропонує своєму споживачеві пластикову терасну дошку нового зразка. Декінг ДПК українського виробництва відповідає світовим стандартам і має високі технічні характеристики. Деревно-композитне покриття виготовляють на сучасному європейському обладнанні, яке не допускає помилок в обробці матеріалу. Вся продукція проходить прискіпливий експертний контроль.

Структура декінга поєднує в собі високу міцність, довговічність, індивідуальний дизайн. Терасна дошка представлена в широкому колірному оформленні. Найбільшою популярністю користуються матеріали у відтінку венге, натур, графіт і терракот. Такі кольори легко поєднуються з будь-яким інтер'єрним або екстер'єрних дизайнерським рішенням.

Терасна дошка Tardex за типом профілю представлена в двох варіаціях:

декінг терасна дошка

1)   Повнотілий профіль - відрізняється максимальною витримкою до екстремальних ударних навантажень. Рекомендований профіль для експлуатації біля басейнів, на ступенях і в громадських закладах - кафе, верандах;

2)   Пустотілий профіль - призначений для використання на усіх видах терас. Такі дошки також характеризуються як міцні і зносостійкі, але в домашньому користуванні прослужать довше.

Довговічність профілю залежить від того який полімер використовували при виробництві декінгу. Поліетилен в складі матеріалу здешевлює вартість, але і робить його нестійким до зовнішніх навантажень. Ціна на терасну дошку ПВХ значно вище, зате такий профіль міцніший.

Купити Тардекс за розумною ціною зі знижкою ви можете у нашому салоні «Всё на пол». У нас представлена чудова колекція композитної дошки цього виробника з гарантією якості.

на сторінку