Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Олія OSMO

 

Всі, хто укладав нову підлогу, розуміє про важливість захисних засобів дерев'яних покриттів. Масла Осмо - правильне рішення, щоб захистити від пошкоджень, зберегти ідеальний вигляд і підкреслити природну красу дерева.

Osmo масла призначені для обробки конструкцій з дерева: підлог, меблів, фасадів, сходів і поручнів. Натуральність і безпека продукту - головні переваги німецького виробника.

Масло osmo Осмо Все на підлогу

.

Купити масло Осмо пропонується двох видів:

  •   Всередині приміщення застосовують склади з різним ступенем блиску і відтінку. Просочена маслом поверхня продовжує «дихати» і приємна на дотик при доторканні. Меблі, двері, підвіконня рекомендується обробляти osmo для дерева з воском.
  •   Для вуличних робіт використовують склади з захистом від УФ променів, дощу і снігу. Тонувальні склади додадуть деревині оригінальне забарвлення. Ідеально підійде тверде масло віск, яке захистить поверхню від ковзання.

.

Покриття не потребує грунтовки перед обробкою універсальним маслом. Проникаючи в структуру деревини, масло підвищує її міцність і стійкість до негативного середовища. Оброблена поверхня не тріскається і не лущиться. Такі дерев'яні конструкції легко мити, вони не потребують шліфовки. Крім того, купити osmo вигідно, оскільки витрата засобу на один квадратний метр менше, ніж при використанні лаків. Крім того ціна масла нижче ніж лаку, а покрити поверхню масло-воском може навіть непрофесіонал.

Купити масло Osmo за демократичними цінами можна у нашому інтернет-магазині. Також у асортименті брендові доглядальні засобі для всіх видів підлогових покриттів.