Масло Osmo з твердим воском кольорове HARTWACHS-ÖL FARBIG, 2,5л

Масло з твердим воском колороване для тонування дерев'яних підлог. Для фарбування меблів, дверей, вагонки і т.п. Використовується як самостійне покриття. Володіє водо- і брудовідштовхуючими властивостями. Підходить для обробки приміщень з підвищено вологістю (ванних, кухонь).

Детальніше

Новий

5 040,00 грн /шт

У зв'язку з нестабільністю курсу, уточнюйте, будь ласка, ціни у менеджерів

Додати до списку бажань

Країна виробник Німеччина
Бренд Osmo
Обсяг (л) 0.5 или 2.5

Застосування

  • Кольорове прозоре тонування: Нанести масло тонким шаром уздовж волокон за допомогою плоскої кисті з жорсткою щетиною або ОСМО-валика з мікрофібри і рівномірно розподілити по поверхні. Залишити висихати при гарній вентиляції. Для збільшення інтенсивності кольору повторити процес фарбування (макс. 2 шари).
  • Декоративне обкурення (бейцевання): через 20 хвилин після нанесення стерти масло тканиною або білим падом у напрямку волокон. Залишити висихати при гарній вентиляції.
  • Інтенсивне забарвлення: Застосовуйте ОСМО-кольорові масла Dekorwachs Transparent або Creativ.
  • Тонування підлог: максимум 1 шар масла Hartwachs-Öl Farbig. Після повного висихання нанести фінішний шар безбарвного масла з твердим воском Hartwachs-Öl.

Результат фарбування залежить серед іншого від ступеня обробки і структури деревини, тому ми рекомендуємо зробити пробне фарбування зразка.

Відгуки про Відгуки про "Масло Osmo з твердим воском кольорове HARTWACHS-ÖL FARBIG, 2,5л" - (0)

на основі 0 відгука (ів) - 0 1 2 3 4 0/530 інших товарів в цій категорії: