Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Термососна - елітна обробка терасною дошкою

 

Коли мова йде про облагороджування будинку, виникає питання, який будматеріал слід використовувати, щоб уберегти себе від можливого ремонту. Мабуть, самий безпомилковий варіант - це дерев'яні матеріали. Для обробки терасною дошкою підійдуть: веранда, балкон, зона навколо басейну, альтанка, сходи і багато інших об'єктів.

 

Вибір терасної дошки з кращими характеристиками

обробка терасної дошкою

Асортимент матеріалів на ринку України неймовірно різноманітний, і це різноманіття може ускладнити вибір найкращої і довговічної терасної дошки!

Підвищена щільність, міцність, зносостійкість роблять незамінними в дизайні терасну дошку екзотичних порід кумару, мербау, тику. Безперечно, таке дерево коштує дорого, але виправдовує свою ціну бездоганною службою. При бажанні заощадити і придбати терасну дошку для підлоги, яка буде вести себе так само стабільно, тобто не буде змінювати свої геометричні розміри при перепадах температури і вологості, зверніть увагу на термососну.

 

Термососна і її властивості

купити терасну дошку від виробника

Сосна користується популярністю як відносно дешевий природний матеріал. За своїми властивостями дане дерево відрізняється від екзотичних порід деревини. Сосна схильна до деформації при взаємодії з вологою. Сучасні виробники застосовують методику обробки сосни за допомогою високої температури, не використовуючи хімічні компоненти. Після такої обробки терасна дошка сосна покращує свої характеристики:

  •   Не боїться гнилі, черні і цвілі.
  •   Не розбухає і не всихає.
  •   Добре зберігає тепло.
  •   З'являються протипожежні властивості.
  •   Термососна зберігає форму і розміри при контакті з водою.
  •   Терасна дошка здобуває глибокі кольори золотистих і коричневих тонів.

Вкрай важливо, що термососна залишається екологічно чистим матеріалом, до складу якого не входять шкідливі і небезпечні хімікати.

 

Де купити терасну дошку від виробника в Києві?

 

Купити терасну дошку від виробника Ви можете на офіційному сайті салону «Всё на пол». У нас представлений величезний асортимент підлогових покриттів для будь-яких вуличних споруд і будівель. Ми допоможемо Вам з вибором і доставкою декінга, а також підберемо допоміжні товари для монтажу терасної дошки під ключ.