Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Двокомпонентний клей для паркету

Обрати якісний і красивий паркет - ще не означає вирішити всі питання з покриттям для підлоги. При укладанні паркету обов'язково буде потрібний спеціальний клей. Щоб в приміщенні не відчувався неприємний аромат, а підлога не зміщувалась, потрібно купити надійний і екологічний клей для паркету.

Вибір клею для паркету - така ж відповідальна дія, як і вибір матеріалів для підлоги. Застарілі види клею містять небезпечні хімічні компоненти, які до того ж руйнуються через 5-7 років експлуатації паркету. Щоб уникнути проблем з паркетом в майбутньому, рекомендуємо прислухатися до порад фахівців і купити клей для паркету від кращих виробників. Ми розуміємо бажання споживачів заощадити і купити клей для паркету за низькою ціною. Однак це саме та ситуація, коли вибір дешевого засобу зіпсує всю роботу з укладання паркету.

При виборі клею слід враховувати особливості паркетної дошки, підкладки, приміщення та інші фактори:

  • Рівень температури і вологості в приміщенні;
  • Бажаний рівень шумоізоляції і гідроізоляції;
  • Чи потрібне зміцнення підкладки;
  • Проводиться монтаж паркету відразу на підставу або на шар фанери;
  • Вид деревини;
  • Товщина дощок.

Незважаючи на те, що основне призначення будь-якого клею - фіксація паркетної дошки з основою, на ринку представлено безліч видів клею з різним складом. Якість і особливості компонентів безпосередньо впливають на властивості клею, а також на його екологічність. Пам'ятайте, що клей для житлового приміщення НЕ повинен містити небезпечні хімічні речовини, такі як розчинники, летючі органічні сполуки. Брендові виробники при маркуванні клею з екологічно чистим складом вказують на наявність сертифікату «Emicode EC1», який видається європейським сертифікаційним бюро і підтверджує безпеку засобу.

 

В інтернет-магазині «Всё на пол» представлено кращий асортимент клею для паркету, паркетного лаку і масла для паркету. Ми пропонуємо перевірені екологічно чисті клейові засоби від провідних європейських виробників:

  • Поліуретановий клей - однокомпонентний або двухкомпонентний засіб з універсальними властивостями. Еластичний однокомпонентний клей допускається використовувати для фіксації паркетної дошки на фанеру, бетонну стяжку або спільно з системою тепла підлога. 1-но компонентний клей простий в процесі застосування і має чудові експлуатаційні якості, 2-х компонентний клей володіє більшою жорсткістю і більшою силою на відрив.
  • Водно-дисперсійний клей - екологічно чистий клейовий засіб без запаху. Ідеально підходить для укладання штучного дубового або мозаїчного паркету до основи з фанери. Так як в складі клею є вода, даний засіб не може бути використано при укладанні масиву або порід деревини, які чутливі до води (фруктові дерева).

Не знаєте, який вид клею для паркету обрати? Зверніться до наших консультантів. Ми підберемо для вас саме той паркетний клей, який буде поєднуватися з видом паркетної дошки або паркету і підійде для вашого приміщення.

 

Де купити двокомпонентний клей?

Поліуретановий двокомпонентний клей - призначений для укладання всіх видів паркету з будь-яких сортів деревини на довільну основу. Особливо рекомендується для укладання масивних дощок довжиною понад 120 мм, де потрібен склад з високим показником опірності до вертикального відриву. Експлуатацію підлоги можна проводити через кілька годин, двокомпонентний клейовий засіб дуже швидко схоплюється і надійно фіксує навіть наймасивніші і товсті дошки.

В інтернет-магазині «Всё на пол» ми зібрали колекцію двокомпонентних клеїв від провідних виробників з сертифікатами, що підтверджують безпечний і екологічний склад.

Паркетний клей

Перед покупкою паркетного клею вивчіть поради від наших фахівців:

 

1)  Для паркетної дошки вибирайте однокомпонентний поліуретановий клей;

2)  Для матеріалів з екзотичних порід деревини потрібен виключно засіб, що не містить воду;

3)  Обрали масивні дошки з заводським захисним покриттям? Тоді слід купити поліуретановий одно- або двокомпонентний клей;

4)  Для укладання штучного паркету без покриття можете заощадити і обрати водно-дисперсійний клей, але враховуйте, що шліфування і лакування паркету можна буде проводити не раніше ніж через 2 тижні після укладання.

5)  Зверніть увагу на термін придатності засобу. Не купуйте прострочений товар на розпродажах;

Якщо у вас залишилися питання щодо того, як обирати клей для паркету, звертайтеся до консультантів нашого магазину! Пам'ятайте, при укладанні нових паркетних підлог важливі всі складові.

.

.

на сторінку