Клей паркетний - Uzin MK 61 Переглянути більше

Клей паркетний - Uzin MK 61

Не містячий розчинників, світлий дисперсійний клей ДІН 281 для дрібного, мозаїчного, ламінованого з високими кромками і 22-міліметрового брускового паркету (крім букового).

Детальніше

Новий

  • 20

4 090,10 грн /шт

У зв'язку з нестабільністю курсу, уточнюйте, будь ласка, ціни у менеджерів

Додати до списку бажань

Матеріал 1 - компонентний
Вага (кг) 20
Призначення Під паркет

Дисперсійний паркетний клей не містить розчинника.

Застосування:

 Не містячий розчинників, світлий дисперсійний клей ДІН 281 для дрібного, мозаїчного, ламінованого з високими кромками і 22-міліметрового брускового паркету (крім букового). Підходить для добре всмоктуючих цементованих або зашпакльованих основ, а також ДСП. Середня швидкість зв'язування, міцний на зрушення, твердоеластичний. Зазвичай використовується для приклеювання фанери до бетонної основи.

Переваги та властивості матеріалу:

При роботі з даним продуктом UZIN необхідно мати на увазі наступні приписи: DIN 18356 "Роботи з укладання паркету" / Специфікації ZDB "Еластичні покриття для підлоги, текстильні покриття для підлоги і паркет на підлогах, що обігріваються".

Властивості:

Клей UZIN MK 61 (Уцін МК 61) є готовим до вживання світлим паркетним клеєм, що не містить розчинників, на водоемульсійній основі. М'яка пастообразна консистенція, досить довгий час для укладання паркету, середня швидкість зв'язування і в цілому дуже хороші технологічні властивості.

Типові характеристики:

не містить розчинників.
середня швидкість зв'язування
дуже добре наноситься.
міцний і еластичний
мала емісія запаху.
висока міцність на зсув

Галузь застосування:

Підходить для укладання дрібного, мозаїчного, ламінованого з високими кромками і 22-міліметрового брускового паркету (крім букового) на вбираючі цементовані основи, наприклад, цементні стяжки або безшовні підлоги, а також на ДСП. Увага: На не всмоктується на поверхнях типу кераміки, каменю, литого асфальту або металу, а також не підходить для паркетного паркету і паркетних панелей. Тут слід застосовувати 2-компонентний поліуретановий паркетний клей UZIN-MK 92 S, а для чутливих до вологи сортів дерева, наприклад, бука, 1-компонентний поліуретановий паркетний клей UZIN-MK 95.

Технічні дані:

Упаковка: синтетична упаковка 20кг
Термін зберігання: мінімум 12 місяців -берегти від морозу
Классс небезпеки за законом: немає
Маркування згідно із законом: не підлягає маркуванню
Колір: світло-бежевий
Питома вага: 1,18 кг / л
Витрата: 600-1000г / м2 в залежності від типу паркету
Час підсихання: не потрібно
Термін для укладання паркету: 20-25 хвилин
Готовність до нагузки: приблизно через 72 години
Опалення підлог: підходить
Чистка: можна чистити шампунем (RAL 991A2)


Підготовка основи:


Основа повинна бути чистою, тривалий час сухою, рівною і без тріщин, а також міцною на розтягнення і тиск. Основу слід випробувати згідно ДІН 18356 і при наявності дефектів - скласти протокол. Дуже шорсткі або дуже вбираючі поверхні слід покрити розведеним клеєм -2 частини води на одну частину клею - і дати висохнути протягом 24 годин, або обробити гідрогрунтовкою UZIN PE 240. Міцні, без дефектів, рівні поверхні з достатньою поглинанням можна отримати шляхом шпаклівки їх високоміцними цементними шпаклювальними масами UZIN NC 172 SL, UZIN NC 175. Слідкуйте за міцністю зв'язку між шаром шпаклівки і основою.

Нанесення:

Перед вживанням клей ретельно розмішати, потім нанести зубчастим шпателем рівномірно на всю поверхню.

Наносьте стільки клею, скільки ви зможете накрити паркетом протягом 20 хвилин. Паркет укладайте на клейове ліжко легким поперечним рухом, після чого добре притисніть брусок. Слідкуйте за рівномірним розподілом клею. Між стіною і паркетним покриттям залиште зазор 1-2 см. Шліфування і циклювання паркету можна проводити тільки після повного звязування клею і акліматизації деревини паркету. Клімат в приміщенні: Паркет можна укладати при температурі підлоги або матеріалу нижче 15 градусів і / або при відносній вологості понад 70 відсотків. Низькі температури, висока вологість і низьке поглинання основи уповільнюють зв'язування і висихання клею.

Усунення відходів:

Повністю злиті і вичищені скребком банки можна утилізувати відповідно до місцевих приписів як вторинну сировину. Невисохлі (зібрані) залишки продукту (код відходів 57303) необхідно утилізувати як спеціальні відходи. Засохлі залишки продукту (код відходів 91206) утилізувати як будівельні відходи. Не зливати в каналізацію, водойми і на землю.

Ця інформація базується на наших ретельних дослідженнях і досвіді. Різні умови на будівельних об'єктах і способи обробки впливають на укладальні роботи. Їх успіх залежить від вашого професіоналізму, практичного досвіду, а також від ретельного дотримання інструкцій по експлуатації.

Будь ласка, виконуйте вказівки, що містяться в інформації виробників підлогових покриттів. З появою даної інформації про продукт всі попередні вказівки втрачають силу.

Відгуки про Відгуки про "Клей паркетний - Uzin MK 61" - (0)

на основі 0 відгука (ів) - 0 1 2 3 4 0/530 інших товарів в цій категорії: