Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Укладання на теплу підлогу
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Брашована паркетна дошка

 

Паркетна брашована дошка - абсолютно натуральний матеріал з фактурною обробкою. Декоративно зістарена деревина за допомогою обробки браш машиною виглядає неймовірно природно і оригінально! Процес обробки дощок проходить за допомогою спеціальної лінії з металевими щітками:

Брашірованная паркетна дошка - Все на підлогу

  • Спочатку за допомогою обертових дискових щіток деревину очищають від м'яких волокон. Паркетна дошка набуває виражений малюнок, верхній її шар робиться більш твердим, а текстура дерева - рельєфною;

.

  • Далі матеріал тонують. Річні кільця стають більш помітними і яскраво вираженими на тлі поверхні деревини;

.

  • Останній етап - деревину покривають лаком або просочують маслом. Завдяки такій процедурі підлога набуває міцність, зносостійкість, збільшується термін її експлуатації.

.

.

Брашірованная паркетна дошка

Паркетна дошка дуб брашована

Дошка паркетна брашована - особливе задоволення для любителів ходити босоніж. Тепла і злегка шорстка підлога дарує приємні відчуття босим стопам. До того ж брашований паркет має неймовірно елегантний вигляд, приносить в приміщення витончену природну атмосферу, за рахунок фактурності його важко сплутати з іншими штучними покриттями. Використовуйте такі підлоги  для оформлення інтер'єрів у стилі кантрі, ретро, скандинавія і сучасна класика.

В інтернет-магазині «Всё на пол» представлена чудова колекція паркетної дошки з брашовкою від провідних українських та світових виробників. Заходьте до нас на сайт, щоб вигідно купити також все необхідне для укладання паркетної дошки.

на сторінку