Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Паркетна дошка 14 мм

Якщо ви шукайте дерев'яні покриття для підлоги з бездоганними технічними характеристиками, пропонуємо вам купити паркетну дошку товщиною 14 мм. Це стандартний варіант товщини дошки з тришарового матеріалу, яка добре зарекомендувала себе при експлуатації в різних умовах. Міцна тришарова дошка стійка до деформації, добре переносить перепади температур і підвищення рівня вологості. При технологічному і грамотному монтажі ваші дошки не будуть розходитися і жолобитися.

 

Де краще укладати паркетну дошку 14 мм?

 

Стабільні, але все ж не найзносостійкіші покриття для підлоги з тришарової дошки рекомендується укладати в приміщеннях з невисоким навантаженням і нормальним рівнем вологості - у вітальні, кабінеті, спальні або в дитячій кімнаті. У домашніх умовах така дошка впевнено прослужить вам від 20 до 25 років. Широкі планки можуть бути використані для укладання підлог з обігрівом. Якщо ж ви вирішили покласти тришарову дошку у себе в офісі або магазині, краще вибирати дошку з покриттям маслом, і будьте готові до регулярного догляду за нею.

Запрошуємо всіх відвідати шоу-рум «Всё на пол» в Києві, щоб вибрати і купити найміцніші і довговічні покриття для підлоги для будинку або офісу.

Ми представляємо колекції від популярних брендів за прийнятними цінами.

 

на сторінку