Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Фільтр


Блог

Паркетна дошка бамбук

- практичність і екзотика у вашому будинку

 

Бамбукове підлогове покриття не так давно з'явилися на ринку, проте вже багато споживачів по достоїнству оцінили неперевершені характеристики цієї екзотичної деревини. Насправді бамбукові підлоги - одні з найбільш найдавніших, адже бамбук використовують в якості будівельного матеріалу в Азії вже понад тисячу років. Якими ж властивостями володіє бамбукова паркетна дошка?

 

Головні переваги паркетної дошки з бамбука

паркет Бамбук

Паркет з бамбука відрізняється унікальним колоритним забарвленням, який неймовірно вдало поєднується з сучасними інтер'єрами. Світлі кремові відтінки з характерними контрастними візерунками підійдуть як для компактних, так і просторих апартаментів, така підлога внесе в інтер'єр частинку сонячної енергетики. Однак крім естетичних переваг, бамбук володіє високими технічними перевагами:

  1.  Високий опір вогню і вологості. Паркет бамбуковий стійкий до будь-яких зовнішніх чинників;
  2.  Міцна тверда структура. Бамбукові паркетні дошки підходять для укладання в приміщеннях з високою прохідністю - в коридорах, передпокоях;
  3.  Гіпоалергенний матеріал. Бамбук не притягає пил і забруднення, тривалий час залишається чистим;
  4.  Стійкість до зародження грибків та комах;
  5.  Підходить для укладання в «мокрих зонах» - на кухні, в коридорі;
  6.  Тривалий термін експлуатації - від 25 до 50 років.

 

Де найкращий і якісний бамбуковий паркет в Києві?

 

У шоу-румі «Всё на пол» в Києві представлена унікальна колекція бамбукових покриттів з Польщі. Ми підберемо ідеальне покриття для підлоги з гарним дизайном для вашої елегантної вітальні в романтичному стилі, мінімалістичної спальні або робочого кабінету, для офісу або іншого комерційного закладу.