Інженерний паркет

.

Інженерний паркет визнаний одним з найміцніших і стійких видів підлогових покриттів з натуральної деревини в Києві. Унікальна технологія виробництва інженерного паркету дозволяє його широко використовувати в приміщеннях з будь-яким мікрокліматом.

Відносно недавно ринок будівельних матеріалів в Києві був доповнений принципово новим покриттям підлоги. Інженерний масив, як багато хто називає клеєну конструкцію з фанери і дерева, поєднав у собі кращі якості паркетних покриттів і дощатої підлоги. Структура інженерної дошки обумовлює її бездоганні технічні характеристики.

Брендові виробники випускають дво- і тришарову інженерну дошку. До складу двошарового матеріалу входить лист фанери, до якого кріпиться полотно цінного масиву дерева. У тришаровому інженерному паркеті присутній додатковий нижній шар, який складається також з деревини цінних порід дерев, і укладається перпендикулярно середнього прошарку. Всі дошки в обов'язковому порядку обробляються лаком або маслом. Така пропитка покращує якість інженерної дошки і підвищує її функціональність.

.

Паркетна дошка і паркет дуб Рустик

.

В інтернет-магазині «Всё на пол» інженерна дошка представлена в різних сортах:

Селект - добірна чиста деревина преміум класу;
Натур - з деревини комбінованого типу, виготовляється з планок, що відрізняються між собою за кольором і малюнком. Незначні сучки не впливають на відмінну якість паркету;
Паркет рустик - дошки з сучками і мікротріщинами.

.

Інженерний паркет купити

.

Паркет дуб Рустик в селекції рустик - це особлива підлога, яка все більше і більше підкорює серця наших покупців. У цій дошці сучки і тріщини - НЕ дефект, а її прикраса, вони особливим чином підкреслюють натуральність підлоги після укладання. Всі і сучасні, і зістарені підлоги вже, як правило, виробляються із сировини в сорті рустик, і частіше за все з дуба. Через строкате забарвлення дубовий паркет рустик часто називають «кантрі».

Інженерний паркет купити сьогодні не складе труднощів, залишивши заявку в Viber або на сайті.

Інженерна дошка, незалежно від сортності, не схильна до викривлення і всихання при амплітудах критичних температур і рівня вологості, на відміну від масивної дошки. Такі характеристики дозволяють використовувати інженерний масив протягом 20-30 років без змін його геометричних форм. Своєчасне шліфування і циклювання підлоги повернуть йому первісний вигляд після тривалої експлуатації і продовжать термін придатності. Консультанти салону «Всё на пол» в Києві допоможуть вам підібрати паркет і паркетну дошку рустик, селект або натур в залежності від стилю вашого інтер'єру.

Купити в інтернет-магазині "Всё на пол"?

Ми раді, що Ви опинилися тут - наш магазин пропонує купити тільки кращий сорт паркетная дошка рустик.

Ми знаходимося за адресою: м Київ, вул. Полтавська, 10.

.