Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Масло для терасної дошки

масло для терасної дошки

Конструкції з натурального дерева виглядають виключно красиво, але, через зовнішній негативний вплив, з часом дерево втрачає свою привабливість. Масло для терас - зручна альтернатива лаку, що сприяє збереженню краси і міцності матеріалу. Масло для терасної дошки OSMO екологічно безпечне, містить натуральні інгредієнти і характеризується такими якостями:

  • Зберігає природну структуру матеріалу;
  • Приховує подряпини і потертості;
  • Не залишає слідів і розводів;
  • Відштовхує вологу;
  • Оберігає від бруду і грибків.

.

Покриття маслом - найшвидший і ефективний спосіб захисту терасної дошки. Перед тим, як обробляти вироби, терасні дошки слід помити і висушити.

Як вибрати якісне масло для терас в Києві?

покриття маслом терасної дошки

Вибираючи масло для терасної дошки, необхідно враховувати місце застосування покриття.

Наприклад, масло для терасної дошки з модрини добре наситять структуру дерева і підкреслить красу матеріалу. Модрина біологічно стійка до цвілі, грибків і вона важко піддається обробці. Для даної деревини фахівці рекомендують продукцію фірми «Osmo». Завдяки великому асортименту кольорових масел для терас у даного виробника, покриття з модрини можна надати будь-який відтінок. Масло для терасної дошки Osmo захищає дерево від деформації, UV-променів, забруднень, розтріскування.

Породам екзотичних дерев підійде масло з тику, яке поглинається в щільну фактуру екзотичних порід і відмінно оживляє дерево, поліпшує його експлуатаційні характеристики.

Масло для терасної дошки Sika - це тикове масло, яке служить кращим рішенням для створення водовідштовхувального покриття на щільних породах. Воно не містить тонуючих пігментів, тому не змінює текстуру дерева, підвищує водостійкість, захищає від ультрафіолету.

В салоні «Всё на пол» в Києві завжди в наявності масла для зовнішніх робіт європейської якості популярних і перевірених брендів за прийнятними цінами.