Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Масло для зовнішніх робіт

Масло для зовнішніх робіт Тикове масло - Sika Teak

Екологічне будівництво стає дуже популярним. За спорудженнями з натуральної терасної дошки потрібен відповідний догляд, для якого знадобляться засоби з натуральних компонентів, щоб не потріскалися при різних кліматичних умовах на відкритому повітрі. Одне з таких засобів - це масло для дерева, яке застосовують для зовнішніх робіт. Масло захищає дерево від деформації, вологи, ультрафіолету і різних погодних умов. Масло використовують, коли необхідно облагородити і уберегти:

  •   Дерев'яний фасад будинку;
  •   Альтанки та паркани;
  •   Тераси і лазні;
  •   Дитячий майданчик і садові меблі.

Засіб на основі масляних компонентів наносять мінімум в два шари, попередньо очистивши і відшліфувавши поверхню. Не можна працювати з маслом при низькій температурі і високій вологості повітря. Масло для деревини для зовнішніх робіт може бути безбарвним або мати оригінальний кольоровий відтінок.

Масло для деревини для зовнішніх робіт

 

Фарбування дерев'яного фасаду в Києві

 

Домогтися кращих результатів у збереженні екстер'єру будинку допоможе спеціалізована фарба для дерев'яних фасадів, для цього не потрібно бути «профі», вона наноситься просто і швидко. Покриття посилить захист дерев'яних конструкцій від цвілі і грибків, сонячних променів і інших негативних чинників, також допоможе повернути красу фасадам будинку.

Щоб фасад знову став яскравим і красивим, необхідно чітко дотримувати технологію очищення дерева і покриття. В салоні «Всё на пол» в Києві наші фахівці допоможуть підібрати правильне масло для зовнішніх робіт, враховуючи вид споруди і породу дерева. Ціна на фарбування фасаду дерев'яного будинку залежить від площі поверхні і складності роботи.