Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Толщина (см)
Фільтр


Блог

Паркет з дерева дуб

Дерев'яні підлогові покриття використовували ще в 16-17 столітті. Широкі мостини з розкішними узорами ідеально підходили для старовинних інтер'єрів. В наші дні мода на паркетні підлоги залишається актуальною. Найбільш цінними і якісними визнані підлоги з деревини дуба. Чим відрізняється дубова дошка від інших, і якими характеристиками наділені дубові підлоги?

Цінність штучного дубового паркету

Деревина дуба має унікальну міцність і твердість. З добірної деревини найчастіше виробники виготовляють штучний паркет. Невеликі однорідні плашки з сучасними кріпленнями «шип-паз» зручно укладати в традиційні або художні візерунки. Цінна деревина залишається цілою і рівною навіть через 30-50 років експлуатації. Такий довгий термін служби пов'язаний з індивідуальними характеристиками дуба.

Виділимо ключові переваги дубового паркету:

 • Стійкість до зародження процесів гниття;
 • Еластичність;
 • Зносостійкість;
 • Твердість і міцність поверхні;
 • Різноманітна фактура і багате забарвлення;
 • Міцність. Стійкість до механічних пошкоджень;
 • Збереження форми і розміру дощок при оптимальних умовах мікроклімату;
 • Колір дощок з роками не змінюється, лише зрідка на 1-2 півтони темніє.

Дубовий паркет - найбільш екологічна та безпечна підлога, яку рекомендується укладати в житлових апартаментах, дитячих установах, офісних або комерційних приміщеннях.

Сорти дубового паркету 

Вся деревина дуба підлягає ретельному огляду і аналізу. Чим менше дефектів, сучків і тріщин, тим цінніше деревина. Залежно від характеристик дуба виділяють наступні сорти дубового паркету:

 1. Селект - дошки вищого гатунку з однорідною текстурою, рівною поверхнею і витонченими візерунками.
 2. Радиал - якісні добірні дошки радіального розпилу. Гладка поверхня і відсутність сучків і заболоні - головні відмінності даного сорту.
 3. Натур - дошки з характерним строкатим візерунком. Невелика заболонь і сучки зрідка присутні на поверхні.
 4. Рустик - найбільш бюджетний сорт. Дуб рустик має невеликі дефекти і тріщини. Плашки можуть відрізнятися за кольором і візерунками.

Ціна дубового паркету формується в залежності від сорту деревини, розміру дощок, текстури і відтінку. В інтернет-магазині «Всё на пол» ми зібрали чудову колекцію дубового паркету від українських і європейських брендів за прийнятними цінами.

Де вибрати дубовий паркет в Києві?

Шоу-рум «Всё на пол» в Києві запрошує поціновувачів брендових підлогових покриттів побачити своїми очима колекції вишуканого паркету шале від компанії SorteWood, BrandWood, Formosa. Наші консультанти в онлайн режимі в будь-який час готові відповісти на всі питання, що стосуються монтажу або ремонту масиву. Заходьте на наш сайт, щоб вчасно дізнаватися про розпродажі і акції кращих підлогових покриттів.

Через пряме постачання паркет дубовий в нашому салоні за вигідною ціною! Вибирайте паркет дуб, якість вас не розчарує.

Звертайтеся!

на сторінку